MMA PLMarcin NajmanBinkowski ostro do Szczeny: Ty z Najmanem przegrałeś? Dobra Rysiu ja z Tobą więcej nie gadam! 

Binkowski ostro do Szczeny: Ty z Najmanem przegrałeś? Dobra Rysiu ja z Tobą więcej nie gadam! 

Wczoraj odbyła się druga konferencja MMA VIP 5, gdzie nie brakowało gości specjalnych. Jednym z nich był Ryszard Dąbrowski, który przez prowadzących został zapytany o ostatni pojedynek Marcina Najmana. W pewnym momencie w rozmowę wtrącił się Artur Binkowski i zwrócił się do ”Szczeny”.

Binkowski

Przypomnijmy, że Ryszard w październiku 2021 roku zmierzył się z ”El Testosteronem” w main evencie MMA VIP 3 w Częstochowie. Dąbrowski od samego początku rozpuścił ręce i napierał na przeciwnika. Najman nie zamierzał ryzykować i szybko sprowadził walkę do parteru. W pewnym momencie były pięściarz wyprowadził parę ciosów z góry i było po wszystkim. Walka potrwała zaledwie 17 sekund. 

Wcześniej Dąbrowski zaliczył udany debiut w freak fightach na poprzedniej gali MMA VIP. ”Szczena” przed czasem pokonał Alana Gruchałę. 

 Binkowski zwrócił się do Szczeny!

Ryszard Dąbrowski również pojawił się na wczorajszej konferencji MMA VIP 5. ”Szczena” został zapytany o szybką przegraną Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą na Clout MMA 5. W pewnym momencie do Ryszarda zwrócił się również obecny Artur Binkowski, który mocno nie przepada za ”El Testosteronem”.

Ryszard Dąbrowski: Nie nazwałbym siebie zawodnikiem tak do końca. Tak delikatnie (…) Tak miałem okazję zobaczyć ten pojedynek i powiem szczerze, że trochę mnie to zadziwiło co tam Marcin porobił. Mógł to lepiej zrobić    

Artur Binkowski: Rysiu! Bo to tak rozmiękczane jak się do Ciebie mówi Rysiu. Przecież Ty jesteś dorosłym facetem. Ty mi mówisz teraz, że Ty z parówą Najmanem przegrałeś?

Ryszard Dąbrowski: No niestety tak się zdarzyło.

Artur Binkowski: Dobra Rysiu ja już z Tobą więcej nie gadam.

Prowadzący: Biniu spokojnie, to jest sport.

Artur Binkowski: Tamten jakkolwiek się nazywa ten pajac – na sporcie się nie zna. Jeżeli wszedł na Ciebie. Nie widziałem, nie słyszałem tym swoim grubym tułowiem i Ty z nim przegrałeś?

Ryszard Dąbrowski: Szczerze mówiąc przegrałem. Ja powiem tak – nie czuje się osobą przegraną. Ja czuje się wygraną, że w ogóle do niego wyszedłem i po prostu zrobić to przedstawienie. Mi się to podobało. A, że ja przegrałem? Ja nie czuje się przegrany.

Prowadzący: A jak byś miał teraz okazję stanąć z Marcinem Najmanem. Myślisz, że byś dał radę?

Ryszard Dąbrowski: Powiem tak. Gdybym się do tego przygotował z trzy miesiące, jakieś szanse by były, ale kiedy ja się wtedy do tego przygotowywałem dwa tygodnie to nie ma szans.

Całe wideo poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis