MMA PLPasternakSzeliga o słowach Pasternaka: Ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy!

Szeliga o słowach Pasternaka: Ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy!

Piotr Szeliga na insta stories krótko skomentował wczorajszą wypowiedź doświadczonego zawodnika MMA – Michała Pasternaka. ”Wampir” w mocnych słowach wypowiedział się o freakowym zawodniku FAME MMA. Ponadto podopieczny Mirosława Oknińskiego zapewnił, że robi ”Szeliego” w minutę.

Szeliga

Mowa o tym wpisie:

Z kategorii ”Jak ja zazdroszczę Michałowi popularności”. Chłopaku, ja nie widziałem, że Ty teraz rozpatrujesz sprawy w internecie. Uważaj, bo niedługo będziesz musiał z Szeligą skrzyżować rękawice. Jak coś to celebryci i fighterzy Youtube’a podpowiedzą Ci jak zdobywać oglądalność. #pasta_jedziesz_z_freakami PS: Uważaj na rady Amadeusza (teraz już oficjalnie Frrajeri), bo on lubi wrzucać film do netu, na którym widać kto kogo napadł… żeby milicja nie musiała szukać dłużej sprawcy #smaki_świąt #makowiec #kapusta #konfitura

Michał Pasternak: Trenerze @gonzoszatan SZeliga to piz… jadę z w minutkę.

Szeliga zabiera głos!

Piotr Szeliga krótko na insta stories skomentował słowa Michała Pasternaka.

Tak od poranka bez opi**dalanka witam was serdecznie w mojej krainie, gdzie pi**dolone lenistwo ginie. Słuchajcie ja nie reaguję na te zaczepki internetowych atencjuszy, którzy szukają walki. Jak będę miał walczyć, to będzie ktoś kogo federacja znajdzie i dla federacji będzie opłacalny! Także darujcie sobie

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Thursday, August 18, 2022

Zobacz także:

Khamzat Chimaev i Darren Till pojawili się w WCA! Co jest powodem?

To jest spore zaskoczenie! Khamzat Chimaev (11-0) i Darren Till (18-4-1) pojawili się w Polsce, a dokładnie w klubie WCA Fight Team. Najprawdopodobniej było, to spowodowane przygotowaniami do następnej walki.

Ferrari pokazuje nagranie! Twierdzi, że Bomba z grupą kolegów zaatakował Kałuskiego! Widzieliście?

Amadeusz Roślik na insta stories pokazał nagranie z pewnej sytuacji, o której wspominał na pierwszej konferencji High League 4. Jego najbliższy przeciwnik miał z kolegami zaatakować ”Ochroniarza Oszusta z Tindera”. Przypomnijmy, że zawodnik High League ma również z Piotrem Kałuskim mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis