MMA PLArek TańculaZawodnik FAME MMA pobity przez policję! Co się stało? [WIDEO]

Zawodnik FAME MMA pobity przez policję! Co się stało? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula nie do końca dobrze będzie wspominał ostatni okres. ”Aroy” po imprezie we Wrocławiu został pobity przez policję! Co się dokładnie wydarzyło?

Zawodnik pochodzący z Wieliczki swój najbliższy pojedynek miał stoczyć ósmego marca na FAME MMA 9. Ostatecznie starcie z Mateuszem Murańskim zostaje odłożone na następny event. Powód? Murański doznał kontuzji, ale jak zapewnia będzie gotowy na następny termin.

zaświadczenie

Tańcula pobity przez policję!

Arkadiusz Tańcula za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że po imprezie we Wrocławiu doszło do ”małego starcia” z policją. Tańcula zainkasował parę uderzeń – co można zauważyć w materiale poniżej.

FAME MMA

Arkadiusz Tańcula pobity przez policję?

Posted by MMA SHOTY on Sunday, February 7, 2021

Tańcula będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. Doszło do niej na siódmej edycji w Łodzi. Tańcula pokazał charakter i do samego końca próbował odpowiadać, lecz było to za mało na świetnie dysponowanego Pawła Tyburskiego. Były piłkarz choćby niskimi kopnięciami zdominował pojedynek.. Walka ostatecznie zakończył się w drugiej rundzie.

Ostatnią porażkę wziąłem sobie głęboko do serca. Pstryczek w nos, który postawił mnie do pionu. Trenuje ciężej niż kiedykolwiek. Już nigdy nie zlekceważę żadnego przeciwnika. Nie ważne z kim przyjdzie się zmierzyć to przygotowany jak do walki o pas. Bo albo wygrywasz albo się uczysz 💪 Miłego dnia kochani! ❤️ Dzięki, że jesteście

Zobacz także:

Parke pyta fanów z kim powinien się zmierzyć! Widzieliście kto jest na liście?

Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych postanowił zapytać fanów – kto powinien być jego następnym przeciwnikiem. Na liście pojawił się Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński i trzeba przyznać, że nie brakuje chętnych, którzy chcieliby zobaczyć te starcie.

Magical apeluje o rewanż z Rafonixem! Chcielibyście to zobaczyć?

Daniel Zwierzyński nie powiedział ostatniego słowa! ”Magical” w mediach społecznościowych apeluje o rewanżowe starcie z Marcinem ”Rafonixem” Krasuckim.