MMA PLFAME MMAFAME MMA: Magical apeluje o rewanż z Rafonixem!

FAME MMA: Magical apeluje o rewanż z Rafonixem!

Daniel Zwierzyński nie powiedział ostatniego słowa! ”Magical” w mediach społecznościowych apeluje o rewanżowe starcie z Marcinem ”Rafonixem” Krasuckim.

Do ich wyczekiwanego starcia doszło trzynastego października 2018 roku. Była to walka wieczoru FAME MMA 2.

”Rafonix” od razu rzucił się na rywala zasypując go gradem ciosów. W pewnym momencie ”Magical” wyprowadził kopnięcie po czym upadł na matę. Tam został zaatakowany przez ”Rafonixa” i sędzia przerwał pojedynek. Dopiero w powtórce widać było, że powodem upadku było złamanie.

Zwycięzcą został Marcin Krasucki, ale po samej walce przyznał, że jego konflikt z ”Magicalem” nie został zażegnany.

Rafonix - znaleziska i wpisy o #rafonix w Wykop.pl - od wpisu 35947363

Magical do Rafonixa: Boks, albo gołe dłonie!

Daniel Zwierzyński za pomocą mediów społecznościowych nawołuje do rewanżu z Marcinem ”Rafonixem” Krasuckim. ”Magical” ma nadzieje, że dojdzie do tego starcia w 2021 roku. To nie koniec, bo Daniel chciałby, aby ten pojedynek odbył się na zasadach boksu bądź gołych pięści.

Rafonix dawaj, Ty ścierwie co mi chatę najechałeś z kumplami ( a ja was nie sprzedałem) , co Rybę sprzedałeś i zostawiłeś matkę, i, co mnie oplułeś nie szanując przeciwnika, a to twoja jedyna wygrana i jedyny prawdziwy konflikt #famemma, wszystko odklepałeś. Rewanż w 2021! Albo boks, albo gołe dłonie!! Nagle masz kontuzje, gdzie masz serce do walki? Różowa kominiara? Masno gang? Wyparłeś, się Boxdela i masno Gang JR

Rafonix dawaj, Ty ścierwie co mi chatę najechałeś z kumplami ( a ja was nie sprzedałem) , co Rybę sprzedałeś i…

Posted by DanielMagical on Friday, February 5, 2021

Przypomnijmy, że Zwierzyński miał wystąpić na trzeciej edycji Punch Down, gdzie zmierzyłby się z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. Ostatecznie Daniel zrezygnował.

Krasucki już szóstego marca miał stoczyć czwarty pojedynek w FAME MMA. ”Rafonix” doznał kontuzji i jego start w tym terminie jest niemożliwy.

Zobacz także:

Nowa gwiazda FAME MMA trenuje pod okiem Różala? To możliwe!

No to możemy mieć spore zaskoczenie! Niewykluczone, że nowy nabytek FAME MMA do swojego pierwszego pojedynku przygotowuje się pod okiem… Marcina Różalskiego!

Musaev i Abus odejdą z KSW? Lewandowski: Jesteśmy na końcówce naszych zapisów kontraktowych!

Wydaje się, że awantura na gali KSW 58 będzie jeszcze długo gorącym tematem. To koniec przygody Shamila Musaeva (15-0) i Abusa Magomedova (24-4-1) w Polskiej organizacji? Tego nie możemy wykluczyć!