MMA PLDon KasjoNorman Parke pyta fanów z kim powinien się zmierzyć. Na liście jest… Don Kasjo!

Norman Parke pyta fanów z kim powinien się zmierzyć. Na liście jest… Don Kasjo!

Foto: FAME MMA/KSW

Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych postanowił zapytać fanów – kto powinien być jego następnym przeciwnikiem. Na liście pojawił się Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński i trzeba przyznać, że nie brakuje chętnych, którzy chcieliby zobaczyć te starcie.

Parke poniesiony pięcioma zwycięstwami z rzędu stanął przed trylogią z Mateuszem Gamrotem. Do ich trzeciego starcia doszło na początku lipca podczas 53 edycji KSW.

Od samego początku do końca ”Gamer” dominował. Nie potrzebne były obalenia, bo reprezentant Czerwonego Smoka świetnie radził sobie w stójce. Ciosów było co niemiara, a większość dochodziło do celu. Porozbijany Parke w trzeciej odsłonie nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Norman Parke pyta fanów o następnego rywala!

Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych postanowił zapytać fanów – kto powinien być jego następnym przeciwnikiem. Na liście ”Stormina”  pojawił się… Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński.

Co ciekawe na zdjęciu widoczny jest też Popek Monster (4-4), Borys Mańkowski (22-8-1) oraz Vaso Bakocević (40-20-1).

Jakie są twoje sugestie – z kim mam walczyć i dlaczego?

What is your suggestions.Who should I fight and why? jakie są twoje sugestiez kim mam walczyć i dlaczego? Anna MachowiakPaweł Sołdański

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Saturday, February 6, 2021

Ex zawodnik UFC parę dni temu apelował o starcie z ”Królem Albanii”.

Normalnie to nie zabawa, co wy na stare zasady pride MMA ? ,Bez kategorii wagowych , bez limitu czasowego ,walka do końca ,największą walka PPV w Polsce

Normalnie to nie zabawa, co wy na stare zasady pride MMA ? ,Bez kategorii wagowych , bez limitu czasowego ,walka do końca ,największą walka PPV w Polsce

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Thursday, January 28, 2021

Parke zdradził również, że w tym miesiącu zostanie ogłoszony jego następny pojedynek.

Siemka widzowie moja walka będzie ogłoszona w tym miesiącu mam nadzieje ze wam się spodoba w formule mma. To mój…

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Thursday, February 4, 2021

Siemka widzowie moja walka będzie ogłoszona w tym miesiącu mam nadzieje ze wam się spodoba w formule mma. To mój ostatni post do tego czasu do zobaczenia 👏🏼

Zobacz także:

Parnasse ostro do Szymańskiego! Zaskoczeni?

Robi się gorąco! Salahdine Parnasse (14-1-1) jest mocno podrażniony pierwszą zawodową przegraną. Francuz tym razem w mocnych słowach skomentował wpis Romana Szymańskiego (13-6).

Godlewska spróbuje sił w rywalizacji… na liście! Widzieliście kto będzie rywalką?

Organizacja Punch Down potrafi zaskoczyć. Dzisiaj ogłoszona została walka wieczoru trzeciej edycji, która odbędzie się w dwudziestego marca w Poznaniu. Po raz pierwszy w historii organizacji zobaczymy starcie kobiet.