MMA PLKwiecińskiZaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Wcześniej Alan pojawił się na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Kwieciński: Dla mnie niesamowite wyzwanie!

Marcin Różalski w rozmowie z Olimp Sport Nutrition w mocnych słowach wypowiedział się o ostatnim zachowaniu Alana Kwiecińskiego.

Cieszę się, że są takie gale i dają ludziom zarabiać. Ja nikomu do kieszeni nie patrzę. Przykre jest to, że zawodnicy sportowi tak nie zarabiają, takich pieniędzy jak tam. Oczywiście ktoś powie, a to trzeba sobie zrobić zasięgi. No to jest dzisiaj wyznacznik. Nie umiejętności sportowe tylko zasięgi. No jeden błazen k*rwa wsadził psa na grilla. Sobie zrobił taki k*rwa żarcik nie… Nie był gorący, ale sama scena żartu… Najgorsze wiesz co jest? Najgorszy jest taki pi*rdolony żarcik, jak ktoś robi z siebie wielkiego elokwencika i takiego wiesz przyjaciela zwierząt. To jest słabe, ale ludzie to oglądają, mówią i robi się przez to kocioł. No i powstaje.               

Wydaje się, że Kwieciński źle zrozumiał słowa Różalskiego, bowiem w mediach społecznościowych wyjawił, że też chętnie podejmie taką walkę. A przecież Różalski nic nie wspomniał o starciu z ”Alanikiem”.

Miałem się odnieść, więc się odnoszę do słów Marcina. Tak więc, jak najbardziej jestem na TAK, jeśli chodzi o walkę z Tobą. Dla mnie niesamowite wyzwanie. Jak z takiego głupiego żartu ma wyjść fajna inicjatywa, to zróbmy to. Ja również część wypłaty przekazuję na schronisko. Jak to powiedziałeś, mam nadzieję „Do zobaczenia w klatce.

Kwieciński

Zobacz także:

Conor McGregor wyśmiał Khabiba za zdanie o ring girls. Wygrał internety memem?

Conor McGregor wyśmiał Khabiba Nurmagomedovowa za jego zdanie o obecności ring girls na galach sportów walki. Irlandczyk udostępnił mema, który szybko jest retweetowany w mediach społecznościowych.

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać! Co wy na to?

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.