MMA PLNajnowszeMarcin NajmanRóżal szczerze o Najmanie: Jest chyba najmniejszym złem w porównaniu do niektórych!

Różal szczerze o Najmanie: Jest chyba najmniejszym złem w porównaniu do niektórych!

Na kanale mymma.pl pojawiła się najnowsza rozmowa z Marcinem Różalskim. Padło wiele pytań odnośnie chociażby ostatniej gali KSW EPIC, na której zobaczyliśmy walki w różnych formułach walki. ”Różal” wypowiedział się także o Marcinie Najmanie oraz o krytyce, która spadła na niego po ostatniej walce.

Różalski

”El Testosteron” wystąpił w sobotę na gali Clout MMA 4 w Łodzi. Było to wyczekiwane starcie w freak fightach z Jackiem Murańskim. Było wiele słów i zapowiedzi, lecz walka była bardzo krótka.

Najman zrobił tak jak zapowiadał. Były pięściarz od samego początku ruszył na przeciwnika i widzieliśmy totalny chaos. Parę ciosów doszło do celu, ale ”Muran” przetrzymał i zaczął trafiać ciosami z kontry. Praktycznie po drugim uderzeniu, który doszedł do celu mieliśmy koniec walki.

Marcin Różalski zabiera głos!

Marcin Różalski wypowiedział się o Marcinie Najmanie po ostatnim jego występie na gali Clout MMA 4.

”Różal” ponadto zabrał głos w sprawie hejtu jaki spadł na Najmana po jego przegranej z ”Muranem”.

Uważam, żeby to nie zabrzmiało, że proposuje Marcina.To, co dzieje się w dzisiejszych czasach, ci ludzie, którzy biorą udział w tych projektach, to Najman jest chyba najmniejszym złem w porównaniu do niektórych, ale przykleiła się do niego łatka. Znalazł sobie sposób na życie. Mnie też w pewnych tematach drażnią jego wypowiedzi, ale ma dużo racji w tym co mówi. Czy on kogokolwiek zaczepia? Nie, to jego się zaczepia. Czy on obraża? Nie, to do niego jest to kierowane i tak dalej. Tylko ludzie sobie wybierają bohaterów i antybohaterów. W pewnym momencie powiedział, że jest tylko freakiem, a ludzie dalej oczekują od niego… Wychodzi, oczekują, że przegra. Przegrał, no i co? Najman jest Najmanem. Takie wybrał życie, jego bliscy to akceptują. Ja odkąd poblokowałem wszystko co możliwe, żeby mi się nie wyświetlało, nic. Zdrowszy jestem

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis