MMA PLConor McGregorConor McGregor wyśmiał Khabiba za zdanie o ring girls. Wygrał internety memem?

Conor McGregor wyśmiał Khabiba za zdanie o ring girls. Wygrał internety memem?

Conor McGregor wyśmiał Khabiba Nurmagomedovowa za jego zdanie o obecności ring girls na galach sportów walki. Irlandczyk udostępnił mema, który szybko jest retweetowany w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że Khabib Nurmagomedov przyznał ostatnio, że często czuł się zgorszony obecnością ring girls podczas gal MMA. Tak opisywał ich obecność:

“Słuchajcie, nie chcę nikogo obrazić, ale ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA. Jaki jest ich cel? Mam pytanie – możesz pokazać przecież na ekranie, że to druga runda. Rozumiem, że taka jest historia, ale w historii widzieliśmy wiele popełnionych błędów. Dowiadujemy się na temat przeszłości żeby uniknąć takich samych błędów w przyszłości. Jeśli spojrzymy na przeszłość to to pokazuje, że one są bezużyteczne. To moja opinia.

Dla przykładu, siedziałem raz z moim tatą. Wszyscy mają swoje preferencje, kulturę, wartości. Przyjechaliśmy na galę, usiedliśmy wraz z ojcem. Nagle pojawiają się te osoby, które mijały nas i pokazywały, że to druga runda walki, ale nikt nie patrzył na tabliczkę. Czułem się z ojcem niekomfortowo. Nie jestem przeciwko temu. Jeśli chcesz, zrób to, ale nie narzucajcie mi tego, zróbcie to gdzieś z boku.”

Dzisiaj do tych słów odniósł się Conor McGregor, który ponownie wbił szpilkę swojemu “odwiecznemu” rywalowi, który rozniósł go w pojedynku w oktagonie:

Conor McGregor wygrał internety tym memem?

Zobacz także:

Ferrari o trenerze Bonusa BGC: Warto pójść do psychiatry, dawno nikt się tak nie kompromitował! [WIDEO]

Amadeusz Roślik był obecny podczas wczorajszej gali High League w Ergo Arenie. ”Ferrari” pojawił się w narożniku ”Carlito”. Gwiazda FAME MMA skomentowała wypowiedzi trenera ”Bonusa BGC” po całym zamieszaniu.

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

EFM SHOW 2: Zawodnicy EFM pod wykrywaczem kłamstw! Czy mają coś do ukrycia?

Organizacja EFM SHOW postanowiła poddać swoich zawodników ciężkiej próbie.