MMA PLFAME MMATomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać!

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać!

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.

Tomasz Romanowski (13-8) to zawodnik KSW w wadzę półśredniej. Dostał się tam wygrywając program telewizyjny “Tylko Jeden” w finale pokonując Marcina Krakowiaka (11-3), który również rywalizuje w tej federacji. Popularny “Tommy” zawalczy już 4 września na gali KSW 63, a jego przeciwnikiem będzie Aleksandar Rakas (16-8).

Romanowski: Jakby wiesz mieli nazwę walki w kiślu to ok!

Tak między innymi o freakach wypowiadał się Tomasz Romanowski zawodnik KSW w rozmowie z portalem InTheCage.pl

-Niech widać kogo to jest sport i kto na te zwycięstwa, na tą z tyłu nazwę MMA zapracował, bo to trzeba zapracować na to. Jakby wiesz mieli nazwę walki w kiślu to ok nikt by nie miał do tego pretensji. A to jest wszystko podszywanie się takie trochę pod nas i tak jak powiedział to Czarek Oleksiejczuk ja też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać i wszystkim im bym Zaj*bał w łeb, albo po prostu jak oni nas porównują, że my jesteśmy tacy zje*ani no to zróbmy jakieś takie gale i tak dalej i po prostu bijmy się miedzy sobą i tyle.

Zobacz także:

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

Mamed Khalidov ma dość czekania! Mistrz z apelem do KSW!

Mamed Khalidov (35-7-2) ma dość czekania. Mistrz KSW w wadze średniej wyszedł z apelem do największej organizacji w naszym kraju.