MMA PLArchiwumClout MMAMocna reakcja Marcina Różalskiego po wypadnięciu Le Bannera: Może już wystarczy?

Mocna reakcja Marcina Różalskiego po wypadnięciu Le Bannera: Może już wystarczy?

Marcin Różalski postanowił zareagować w mediach społecznościowych po wczorajszym ogłoszeniu organizacji Clout MMA. Na drugiej konferencji ogłoszono, że ostatecznie Jerome Le Banner nie zawalczy z Dawidem Załęckim. Tym samym reprezentant Francji wypadł z pojedynku w Polsce już czwarty raz!

Różalski

Arkadiusz Pawłowski poinformował, że Jerome Le Banner zadzwonił i powiedział o wstrząsu mózgu. Tym samym jego walka jest niemożliwa. W miejsce legendy z Francji wejdzie doświadczony i uznany kick-boxer w naszym kraju – Tomasz Sarara. Wojownik z Krakowa bez wątpienia będzie zdecydowanym faworytem bukmacherów, ale ”Crazy” wyzwań się nie boi. Załęcki jeszcze nie tak dawno zmierzył się choćby z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, gdzie pokazał duży charakter i serducho do walki.

Różalski reaguje!

Marcin Różalski postanowił zareagować na wczorajsze ogłoszenie Clout MMA, że w sobotę nie zobaczymy walki Załęcki-Le Banner.

Przypomnijmy, że w przeszłości aż trzy razy próbowano doprowadzić do walki Różala z Francuzem. Dwa razy na gali KSW w formule MMA i raz w K-1 w organizacji DSF. Za każdym razem Le Banner wypadał z pojedynku.

K**** jakim to trzeba być matołem. Niestety przeczuwałem,ale nie wychylałem się,żeby nie zapeszyć.Ci co tak się zachwycali mało się nie zesrali widocznie mieli bardzo krótką pamięć. Współczuję Dawidowi bo tak jakby wiem doskonale jak się czuję. Może już wystarczy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis