MMA PLNajnowszeMarcin RóżalskiRóżal stanowczo o walce Masy w freakach: Nie powinien mieć szansy walczyć nigdzie z nikim!

Różal stanowczo o walce Masy w freakach: Nie powinien mieć szansy walczyć nigdzie z nikim!

W ostatnim czasie doszło do niespodziewanej sytuacji. Na program, gdzie doszło do ”konfrontacji słownej” pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim zadzwonił Jarosław Sokołowski. Mowa o ”Masie”, który wyznał, że chętnie zawalczy z ”Muranem”. O potencjalnej walce Sokołowskiego we freakach stanowczo wypowiedział się Marcin Różalski. Były mistrz KSW w wadze ciężkiej zapewnił, że ta osoba nigdy nie powinna zawalczyć.

Różalski

Murański był w tej sytuacji bardzo zaskoczony i nigdzie nie powiedział, że jest negatywnie nastawiony na zestawienie z Sokołowskim. Powiedział wręcz, że trafiła mu się ”arcy kura” i z tego powodu jest jeszcze bardziej zadowolony.

Warto zaznaczyć, że chwilę wcześniej Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak poinformował o próbach zestawienia walki Masa-Murański w MMA VIP. Freakowa organizacja szybko zdementowała jednak te plotki.

Różalski zabiera głos!

Marcin Różalski w rozmowie z kanałem TV Reklama wypowiedział się o potencjalnej walce ”Masy” z Jackiem Murańskim w freak fightach. ”Różal” zapewnił, że ta osoba nigdy nie powinna walczyć w klatce.

Nie, nie jest ok. Ten osobnik nie powinien mieć szansy walczyć nigdzie z nikim. Nie powinien mieć szansy promowania swojej osoby, ale niestety.

Marcin został także zapytany – dlaczego jego zdaniem w ogóle jakaś z organizacji miałaby ściągnąć ”Masę” do klatki.

Pazerność na pieniądze, bo stworzy to niesamowite oglądalności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis