MMA PLWotoreWOTORE 5: Navrozidis i Szczerbiński zamęczyli siebie i… kibiców. Polak wygrał kontrowersyjną decyzją

WOTORE 5: Navrozidis i Szczerbiński zamęczyli siebie i… kibiców. Polak wygrał kontrowersyjną decyzją

Rafał Szczerbiński wygrał z Christosem Navrozidisem niejednogłośną (i dość kontrowersyjną) decyzją na gali WOTORE 5.

WOTORE 5 El Greco

Po spokojnym początku Navrozidis ładnie wszedł w nogi rywala, wyniósł go i obalił. “El Greco” znalazł się w dosiadzie, potem próbował zajść za plecy. Parter był jednak na tyle mało aktywny, że sędzia podniósł walkę. Navrozidis dość szybko uzyskał kolejne obalenie, ale nie skontrolował rywala. Potem Grek próbował jeszcze gilotyny w stójce.

Szczerbiński mocno ruszył na rywala, ale został zatrzymany prze Greka. Navrozidis bardzo ładnie nim rzucił. Polak trenujący w Holandii będąc z dołu próbował szukać balahy, ale przeciwnik wyrzucił go z areny. Po wznowieniu Szczerbiński wyprowadzi kilka dobrych kopnięć. Navrozidis jednakże raz po raz rzucał polskim zawodnikiem mającym za sobą występy w King of the Streets.

Zawodnicy wkroczyli w trzecią nielimitowaną czasowo rundę. “El Greco” popisał się efektownym suplesem. Po kolejnym obaleniu Navrozidis zdołał zajść za plecy Polaka. Szczerbiński niestety bardzo łatwo dawał się przewracać. Obaj zawodnicy byli już skrajnie zmęczeni. Grek notorycznie przewracała oponenta, ale nie miał siły, aby zrobić cos więcej. Szczerbiński dobrze trafił kolanem schodzącego do nóg “El Greco”. Polak próbował kopnięć, ale wciąż często lądował na macie. Po dłuższym czasie Navrozidis spróbował jeszcze dźwigni na kolano.

W końcu organizatorzy zlitowali się nad zawodnikami i… kibicami. Po 15 minutach trzeciej rundy pojedynek zakończono. Sędziowie nie byli zgodni co do werdyktu. Ostatecznie niejednogłośną decyzją wygrał Szczerbiński.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis