MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO]

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO]

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Vasyl

Warto przypomnieć jedną z wypowiedzi Vasyla.

Mówię on cały czas wygaduje. To covid ma, to jeszcze coś. Teraz będzie z kimś walczył to powie, że miał katar albo jeszcze coś? (…) No właśnie on tam gada ja miałem też propozycje z High League na walkę z Denisem. Później mój trener dzwonił do Mariusza Grabowskiego, żeby tam zadzwonić. Grabowski zadzwonił się z High League – okazało się, że Denis jest obsrany i nie chce ze mną walczyć. A później mi pisze, żebym walczył na jego organizacji, a dobrze wie, że mam kontrakt z GROMDĄ i nie mogę u niego walczyć. Po prostu tak wszystko ustawia, żeby uciekać od walki i pokazać, że to nie on ucieka. A tak naprawdę ucieka i nie chce ze mną walczyć.  

Do ich starcia doszło w turnieju na gołe pięści. Podczas GROMDA 3 mieliśmy mocną rywalizację. Halych na początku drugiej rundy zastopował Załęckiego. Trzeba jednak zaznaczyć, że w pierwszej rundzie miał już na deskach Denisa. ”Bad Boy” gwarantował, że nie mógł w tym starciu pokazać się z dobrej strony z powodu kontuzji.

Denis Załęcki ostro o Vasylu!

Vasyl Halych twierdził, że mógł na gali High League 2 zawalczyć z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zapewnia, że reprezentant Ukrainy jest zwykłym farmazoniarzem. Załęcki w ostry sposób wypowiedział się o Vasylu podczas konfrontacji z ”Don Diego”.

Co Ty w ogóle pi**dolisz. Vasyl twierdził, że by mnie w 30 sekund by mnie rozp*idolił, a w pierwszej rundzie nie mógł mnie położyć, gdzie miałem rękę złamaną prawą. Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! Udaje, że nie walczy na GROMDZIE, bo jedzie rodzinie pomagać jak to Grabowski napisał na facebooku czy instagramie GROMDY, a chwile później stoi w narożniku u swojego kolegi na jakiejś gali. Śmiech na sali, propagandę robią (…) To jest farmazioniarz, niech wyp**dala rodziny bronić. Niech się nie wp**dala nie w swoje sprawy. Skoro Kubiszyn jest mocniejszym zawodnikiem 3-razy niż on, więc możecie sobie sami na to odpowiedzieć (…) Albo słuchaj, sytuacja pisze do Vasyla po tym jak mnie obraził w internecie, a on do mnie ”Denis ja nic do Ciebie nie mam, zaróbmy razem pieniądze”. Ja pi**dol jak można być taką fałszywą nie honorową mendą. Kogoś ciśniesz w internecie, a zaraz piszesz ”Denis zaróbmy pieniądze”.

”Don Diego” od razu zareagował na słowa Załęckiego i przyznał rację swojemu najbliższemu przeciwnikowi.

Też uważam, że skoro wszyscy wielcy sportowcy/fighterzy/bokserzy i tak dalej wrócili, żeby bronić kraju to tak samo on powinien wrócić. Przynajmniej medialnie, w dupie mam jakby to rozwiązał… ale też jestem tego zdania, że on i inni Ukraińcy młodzi/w wieku poborowym powinni wrócić. Także tutaj jestem z Tobą zgodny.

Całą konfrontację zobaczycie poniżej:

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Będzie walka Sterling vs Aldo o pas UFC? Brazylijczyk “czeka na podpisanie kontraktu”

To byłaby niesamowita historia! Wygląda na to, że będzie walka Aljamain Sterling vs Jose Aldo o pas wagi koguciej UFC! Będzie, jeśli aktualny mistrz podpisze kontrakt, który został przygotowany i zawiera zestawienie z jednym z najlepszych zawodników wagi piórkowej i koguciej w historii mieszanych sztuk walki.

NIEOFICJALNIE: Daniel Omielańczuk w KSW! Znamy też rywala na jego pierwszą walkę po powrocie! Zaskoczeni?

To na razie nieoficjalne wieści, ale wygląda na to, że Daniel Omielańczuk wyląduje w KSW! Były zawodnik UFC i ACA ma powrócić do klatki polskiego giganta na jednej z najbliższych gal.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis