MMA PLWideoLizakowski komentuje dymy z Apteką: Jego trener rzucił butelką w Oknińskiego, to nie jest zabawne! [WIDEO]

Lizakowski komentuje dymy z Apteką: Jego trener rzucił butelką w Oknińskiego, to nie jest zabawne! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawił się wywiad z Piotrem Lizakowskim, który w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się chociażby o sytuacji na gali WOTORE 7. Mowa oczywiście o aferze, która powstała po walce Kamila Mindy z Szymonem ”Apteką” Nowowiejskim.

Lizakowski

Szymon był nakręcony i pełen emocji – od samego początku ruszył i zamierzał pójść na wymianę. Minda zaś miał zdecydowanie inny plan i od razu klinczował, aby obalić rywala. Walka szybko wróciła do stójki, a wtedy Kamil zaskoczył rywala mocnymi ciosami. Zaraz podopieczny Mirosława Oknińskiego zdobył drugie sprowadzenie i szybko uzyskał dosiad. Coraz więcej ciosów. ”Apteka” nie chciał szybko odpuścić i jeszcze chciał wyjść z opresji. Minda był zza plecami oponenta, gdzie błyskawicznie duszeniem zakończył pojedynek.

Lizakowski komentuje!

Piotr Lizakowski był na gali WOTORE 7, więc widział całą awanturę z bliska. Podopieczny Mirosława Oknińskiego oczywiście skrytykował zachowanie teamu ”Apteki”. Mowa o sytuacji, w której uznany trener Okniński dostał butelką.

Cały wywiad poniżej:

Zdecydowanie emocje poniosły! Kamil Minda po walce wyprowadził kopnięcie w stronę ”Apteki”. Osoba z teamu Szymona Nowowiejskiego nie zamierzała tak tego zostawić i też zaatakowała kopnięciem. Po tej sytuacji rozpętało się zamieszanie, a na arenie pojawiło się mnóstwo osób.

Zobacz także:

Paweł Pawlak chce starcia z legendą w KSW: Wychowałem się na twoich walkach! Widzieliście?

Wygląda na to, że mistrz wagi średniej Federacji KSW Paweł Pawlak wybrał swojego kolejnego przeciwnika. Łodzianin chce starcia z legendą KSW i wskazał termin ich pojedynku.

Daro Lew odpowiada na słowa Jurasa: Każdy orze jak może! Daj żyć byku! Co wy na to?

Łukasz Jurkowski dziś w mediach społecznościowych postanowił zareagować i wypowiedzieć się o influncerach oraz o freak fighterach, którzy udają zawodników MMA. Na słowa uznanego komentatora i doświadczonego zawodnika MMA postanowił odpowiedzieć Dariusz ”Daro Lew” Kaźmierczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis