MMA PLKSWByły mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa.

Rodrigues

34-latek starć w naszym kraju nie będzie do końca dobrze wspominał. Fernando zaczął jednak doskonale, bowiem na KSW 37 sprawił niespodziankę i sięgnął po tytuł. Brazylijczyk w drugiej rundzie przed czasem odprawił Karola Bedorfa. Później było tylko gorzej… ”Santo Forte” w 16-sekund na PGE Narodowym przegrał z Marcinem Różalskim, a w 26-sekund z Michałem ”Longerem” Andryszakiem.

Reprezentant Brazylii ostatni pojedynek w największej organizacji w naszym kraju odnotował w 2019 roku, gdy przegrał na punkty z Satoshi Ishii. Po tym starciu 34-latek stoczył dwie walki na terytorium Rosji. Fernando został znokautowany w starciu z Kirillem Kornilovem i Sergeiem Kharitonovem. ”Santo Forte” wrócił na odpowiednie tory na lokalnej gali w Brazylii. Rodrigues w 45-sekund zdemolował rodaka Joao Paulo dos Santosa.

Fernando odpowiada internaucie!

Fernando Rodrigues (13-7) nie wytrzymał! Brazylijczyk w mediach społecznościowych postanowił odnieść się do krytyki. Padły mocne słowa.

Sami zobaczcie:

Co wy na to?

Zobacz także:

Juras komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn: Easy money! Widzieliście?

Człowiek orkiestra polskiego MMA Łukasz “Juras” Jurkowski komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, które zobaczymy na najbliższej gali High League 3.

Robert Maruszak zapewnia: Jacek Murański zaimponował mi, jest tytanem pracy!  Co wy na to?

Robert Maruszak jest trenerem Mateusza, a teraz również Jacka Murańskiego. Doświadczony zawodnik sportów walki skomentował treningi freak fighterów. Maruszak w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o Jacku Murańskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis