MMA PLNajnowszeOknińskiMirosław Okniński ostrzega mężczyznę, który rzucił w niego butelką na Wotore 7: Znajdziemy i go rozliczymy

Mirosław Okniński ostrzega mężczyznę, który rzucił w niego butelką na Wotore 7: Znajdziemy i go rozliczymy

Trener Mirosław Okniński ostrzega mężczyznę, który rzucił w niego butelką podczas zadymy, jaka miała miejsce na gali Wotore 7 tuż po walce Minda vs Apteka.

Mirosław Okniński ostrzega mężczyznę

Przypominamy, że Kamil Minda brutalnie rozprawił się z rywalem, a już po wygranej, na arenie walk doszło do swoistej zadymy, w której udział brało kilkunastu mężczyzn i ochrona. Podczas zawieruchy oberwał także trener Mirosław Okniński.

Ten otrzymał cios butelką, którą rzucił w niego jeden z uczestników burdy. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Trener Mirosław Okniński rzucony butelką po walce Minda vs Apteka na WOTORE 7 [WIDEO]

Mirosław Okniński ostrzega mężczyznę, który rzucił w niego butelką na Wotore 7: Znajdziemy i go rozliczymy

Teraz Mirosław Okniński udostępnił na swoim twitterze Tik-Toka podsumowującego konfrontację jego podopiecznego z Apteką oraz przestrzegł, że mężczyznę, który rzucił w niego butelką będzie szukał aż znajdzie:

“Lekcja pokory da apteki została wymierzona przez @kamil_minda. Tego od butelki tez znajdziemy i równiez go rozliczymy.”

A Wy jak myślicie – jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz także:

Mocne obrażenia ”Apteki” po walce z Mindą! Szymon zabrał głos! Co wy na to?

Szymon Nowowiejski w mediach społecznościowych zabrał głos po wczorajszej main evencie gali WOTORE 7, która odbyła się w Katowickiej walcowni. ”Apteka” zmierzył się na gołe pięści z doświadczonym zawodnikiem MMA – Kamilem Mindą. Szymon zapewnia, że nie może doczekać się powrotu na matę i kolejnych pojedynków. Dodatkowo podkreślił, że nie zamierza szukać wymówek.

Wampir mocno odpowiada Tyburskiemu: Porozmawiaj ze swoim narożnikiem, żeby mieli blisko ręcznik! Widzieliście?

Michał Pasternak postanowił skomentować ostatnie wypowiedzi Pawła Tyburskiego, który będzie jego najbliższym przeciwnikiem. Do ich walki dojdzie dwudziestego pierwszego lipca na gali FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. ”Wampir” w mocnym stylu odpowiedział na słowa ”Tyboriego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis