MMA PLWotoreWOTORE 3 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

WOTORE 3 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Foto: WOTORE
Foto: WOTORE

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – WOTORE 3. Wydarzenie będzie można oglądać w systemie PPV.

WOTORE w odróżnieniu od innych organizacji walk na gołe pięści pozwala również na toczenie pojedynków w parterze. W celu uatrakcyjnienia widowiska zasady są ciągle modyfikowane. Przed drugą galą zrezygnowano choćby z możliwości zakończenia pojedynku przez wypchnięcie z areny. Teraz zaś wprowadzone zostały następujące zmiany:

  • dopuszczono uderzenia głową w parterze
  • dopuszczono stompy i kolana w parterze (omijające głowę)
  • tylko aktywny parter dążący do zakończenia walki (bez stabilizacji pozycji) , po 20 sekundach braku aktywności walka będzie podnoszona

W pojedynku o pas organizacji WOTORE zmierzą się zwycięzcy dwóch pierwszych turniejów. Były zawodnik ONE Championship i mistrz PLMMA Michał Pasternak (14-5) skonfrontuje z Markiem Samociukiem.

W jednym z superfightów wystąpi uczestnik programu “Tylko Jeden”, doświadczony zawodnik MMA Mariusz Radziszewski (17-17-2), a jego rywalem będzie inny zawodnik rywalizujący w mieszanych sztukach walki Said-Magomed Abdulkadyrov (7-1).

Czeka nas także 8-osobowy turniej. Wśród uczestników znalazł się również zawodnik MMA znany z występów w Babilon MMA, Armia Fight Night czy PLMMA – Adam “Viking” Biegański (6-4). Oprócz niego wśród faworytów wymieniani są tacy zawodnicy jak mistrz świata muay thai, pochodzący z Kirgistanu Beishebek Uulu Zhanybek czy zaprawiony w bojach na gołe pięści czy też mający za sobą epizod w Bellatorze Eric “Bloodaxe” Olsen.

WOTORE 3

Data: 19 września 2020
Transmisja: 19:30 (sobota)

WOTORE.TV (PPV – 19,99 zł)

Rozpiska gali:

Michał “Wampir” Pasternak vs. Marek Samociuk – walka o pas Wotore

Superfighty:

Arman “Brodacz” Amiryan vs. Kamil “Wiking” Janik
Mariusz “Radzik” Radziszewski vs. Said Magomed “Pitbull”Abdulkadyrov
Damian “Mały” Bury vs. Karol “King Kong” Grzesiuk
Malik “Lastre” Merad” vs. Szymon “Shrek” Szynkiewicz

Uczestnicy turnieju (pary zostaną rozlosowane później):

Adam “Viking” Biegański
Arkadiusz “Rooney” Jędraczka
Eric “Bloodaxe” Olsen
Krzysztof Waczyński
Michał “Siekierka” Stulin
Beishebek Uulu Zhanybek
Piotr “Gruby” Więcławski
Krystian Machni

Zobacz także:

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.