MMA PLWotoreWOTORE 3 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

WOTORE 3 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Foto: WOTORE

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – WOTORE 3. Wydarzenie będzie można oglądać w systemie PPV.

WOTORE w odróżnieniu od innych organizacji walk na gołe pięści pozwala również na toczenie pojedynków w parterze. W celu uatrakcyjnienia widowiska zasady są ciągle modyfikowane. Przed drugą galą zrezygnowano choćby z możliwości zakończenia pojedynku przez wypchnięcie z areny. Teraz zaś wprowadzone zostały następujące zmiany:

  • dopuszczono uderzenia głową w parterze
  • dopuszczono stompy i kolana w parterze (omijające głowę)
  • tylko aktywny parter dążący do zakończenia walki (bez stabilizacji pozycji) , po 20 sekundach braku aktywności walka będzie podnoszona

W pojedynku o pas organizacji WOTORE zmierzą się zwycięzcy dwóch pierwszych turniejów. Były zawodnik ONE Championship i mistrz PLMMA Michał Pasternak (14-5) skonfrontuje z Markiem Samociukiem.

W jednym z superfightów wystąpi uczestnik programu “Tylko Jeden”, doświadczony zawodnik MMA Mariusz Radziszewski (17-17-2), a jego rywalem będzie inny zawodnik rywalizujący w mieszanych sztukach walki Said-Magomed Abdulkadyrov (7-1).

Czeka nas także 8-osobowy turniej. Wśród uczestników znalazł się również zawodnik MMA znany z występów w Babilon MMA, Armia Fight Night czy PLMMA – Adam “Viking” Biegański (6-4). Oprócz niego wśród faworytów wymieniany jest choćby zaprawiony w bojach na gołe pięści a także mający za sobą epizod w Bellatorze Eric “Bloodaxe” Olsen.

WOTORE 3

Data: 19 września 2020
Transmisja: 19:30 (sobota)

WOTORE.TV (PPV – 19,99 zł)

Rozpiska gali:

Michał “Wampir” Pasternak vs. Marek Samociuk – walka o pas Wotore

Superfighty:

Mariusz “Radzik” Radziszewski vs. Said Magomed “Pitbull” Abdulkadyrov
Arman “Brodacz” Amiryan vs. Kamil “Wiking” Janik
Damian “Mały” Bury vs. Karol “King Kong” Grzesiuk

Uczestnicy turnieju (pary zostaną rozlosowane później):

Adam “Viking” Biegański
Arkadiusz “Rooney” Jędraczka
Eric “Bloodaxe” Olsen
Krzysztof Waczyński
Michał “Siekierka” Stulin
Szymon “Shrek” Szynkiewicz
Piotr “Gruby” Więcławski
Krystian “Cris” Machnik

Zobacz także:

Rywal Różala na gołe pięści? Maciej Kawulski zdradza: Większy, bardziej doświadczony

Zastanawiacie się jaki będzie rywal Różala w walce na gołe pięści? Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW zadebiutuje w nowej formule w organizacji Genesis, którą założył Maciej Kawulski.

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.