MMA PLArchiwumWotoreWiemy kiedy i z kim zmierzy się Dominik Pudzianowski w swoim debiucie!

Wiemy kiedy i z kim zmierzy się Dominik Pudzianowski w swoim debiucie!

Tak to prawda – trzeci z braci Pudzianowskich zadebiutuje! O potencjalnym starcie Dominika Pudzianowskiego mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz już z pewnością możemy ogłosić jego start w main evencie gali WOTORE 7, która dwudziestego trzeciego czerwca odbędzie się w Katowicach.

Pudzianowski

Wysoko w karcie pojawi się również starcie w wadze ciężkiej, gdzie jest do wyjaśnienia mocna spina. Nie brakowało mocnych słów! Teraz przemówią pięści. Mowa tutaj oczywiście o zestawieniu Szymona Nowowiejskiego z doświadczonym zawodnikiem MMA – Kamilem Mindą – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Dominik o swój debiut był pytany już w listopadzie poprzedniego roku w rozmowie z portalem fightsport.pl.

Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z dobrej strony. Chcę zapracować na dobre imię. Czy to pójdzie w takim kierunku, jak planuję, to zobaczymy. Chciałbym się sprawdzić, z trenerami, co rozmawiam, jest potencjał. Trochę siły jest, na treningach fajnie wychodzi. Teraz trochę pracy i myślę, że w niedługim czasie będę chciał wyjść do ringu, a jestem akurat w trakcie rozmów z dwoma federacjami. Zobaczymy, co uda się z tego ugrać (…) Nie miałem parcia na szkło, ale w końcu mówię czemu nie spróbować. Zaczęło fajnie wychodzić i trenerzy widzą potencjał. Siła jest, kondycja nawet nie najgorsza. Trenerzy mówią ”Bierz się za robotę”. Podpatruję swoich braciszków no i jakoś to wychodzi. Oni nawet jeszcze o tym nie wiedzą – co planuję. To jest moja decyzja, dlaczego najstarszy z braci ma się konsultować z młodszymi.

Znamy szczegóły!

To już pewne. Dominik Pudzianowski zadebiutuje w main evencie gali WOTORE 7, która dwudziestego trzeciego czerwca odbędzie się w Katowicach. Wiemy z kim zadebiutuje trzeci z braci Pudzianowskich. Dominik zmierzy się z również debiutującym Tomaszem Obcowskim.

To już trzeci Pudzianowski, który spróbuje swoich sił w sportach walki. Jako pierwszy Mariusz Pudzianowski, który bezwzględnie udowodnił, że jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA. 

Jako drugi Krystian Pudzianowski, który ma za sobą trzy pojedynki. 42-latek przed czasem odprawił Radosława Słodkiewicza, a następnie na gali Fight Exclusive Night musiał uznać wyższość Piotra ”Szeli” Szeligi. Discopolowiec ostatni pojedynek odnotował w czerwcu 2021 roku, gdy na MMA VIP 2 szybko odprawił Tomasza Chica.

Zobacz także:

Pudzian i jego przyszłość? Martin Lewandowski zabiera głos!

Gala XTB KSW Colosseum 2 przeszła już do historii. Wydarzenie to rozniosło się sporym echem zarówno ze względu na samą wielkość eventu, jak i liczbę spektakularnych zwrotów akcji. “Pudzian”, który był jednym z bohaterów owej gali, ku zdziwieniu większości fanów wrócił ze swojego pojedynku na tarczy. Była to jego druga porażka z rzędu…co teraz z byłym strongmanem?

Marcin Najman zgłasza gotowość na rewanż! Pudzianowski stanowczo odpowiada! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem ”El Testosteron” w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że jest gotowy i chętny na rewanżowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Nie trzeba było też długo czekać na odpowiedź weterana największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis