MMA PLNajnowszeWotoreWOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego!

WOTORE 7: Apteka już pod koniec czerwca zmierzy się z podopiecznym Mirosława Oknińskiego!

W zasadzie o takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Trzeba zaznaczyć, że na tej linii padło dużo mocnych słów. Już dwudziestego trzeciego czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się gala WOTORE 7, a wysoko w karcie zobaczymy starcie ”Apteki” z Kamilem Mindą.

Apteka

Szymon miał zawalczyć na gołe pięści już w organizacji WOTORE i Krwawym Sporcie. Z turnieju WOTORE wykluczył go wypadek motocyklowy, a później kontuzja. Szymon mierzy 191 cm wzrostu, a waży około 115 kilogramów.

38-latek to przede wszystkim doświadczony zawodnik MMA bijący się w kategorii ciężkiej. Podopieczny Mirosława Oknińskiego może popisać się bilansem ośmiu zwycięstw i czterech porażek. Minda ostatnie swoje pojedynki toczył u naszych sąsiadów. Kamil w ostatnim starciu wrócił na odpowiednie tory, gdy przed czasem pokonał debiutującego Radovana Kulla.

Dojdzie do walki już pod koniec czerwca!

Tak już oficjalnie dwudziestego trzeciego czerwca podczas WOTORE 7 dojdzie do zestawienia Szymona Nowowiejskiego z Kamilem Mindą.

Już 23 czerwca w Katowickiej walcowni odbędzie się krwawa walka z obrońcą idola polskiej młodzieży, samozwańczego obrońcy piekieł, homoseksualisty @amadeusznolove który w Tajlandii nawiązywał kontakty seksualne z tamtejszymi „ LadyBoyami” i przynosił wstyd Polskiemu narodowi ! Kamil ma na koncie kilkanaście walk zawodowych na największych galach, także nie lekceważymy przeciwnika, ale musi ponieść karę za zakłócanie mojego spokoju w Tajlandii i napinki internetowe 👊🏼 Jazdaaaa mordeczki #AptekaTeam – napisał w mediach społecznościowych ”Apteka”.

Czas sprawdzić, kto jest prawdziwym King Kongiem i najtwardszym wojownikiem 🔥 Konflikt, który miał swój początek w Tajlandii, zakończy się na arenie WOTORE już 23 czerwca w Katowickiej Walcowni 👊 Kto okaże się lepszy Minda vs Apteka

Musicie to obejrzeć! 🔥

Czas sprawdzić, kto jest prawdziwym King Kongiem i najtwardszym wojownikiem 🔥 Konflikt, który miał swój początek w…

Posted by Wotore on Thursday, May 25, 2023

Zobacz także:

FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer! Widzieliście?

Bardzo dobra informacja dla fanów zawodowego MMA! Organizacja FEN, czyli druga pro sportowa siła w polskich mieszanych sztukach walki ma nowego zawodnika! I to bardzo perspektywicznego!

Labryga zmotywowany! Chciałby w przyszłości zmierzyć się z… Pasternakiem i Sararą! Co wy na to?

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja High League 7. Freakowa gala odbędzie się już siedemnastego czerwca odbędzie się w Krakowie. Jednym z głównych bohaterów jest Denis Labryga, który zdradził, że w przyszłości chętnie zmierzyłby się z Michałem Pasternakiem oraz Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis