MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zgłasza gotowość na rewanż! Pudzianowski stanowczo odpowiada!

Marcin Najman zgłasza gotowość na rewanż! Pudzianowski stanowczo odpowiada!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem ”El Testosteron” w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że jest gotowy i chętny na rewanżowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Nie trzeba było też długo czekać na odpowiedź weterana największej organizacji w naszym kraju.

Najman

Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski swój zawodowy debiut w MMA odnotował w starciu z Marcinem Najmanem. Do ich walki doszło w grudniu 2009 roku na gali KSW 12. Pudzianowski już po 43-sekundach mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem. Mariusz w pewnym momencie ruszył z wielką siłą wyprowadzając kolejne niskie kopnięcia. Pięściarz z Częstochowy był zaskoczony. Ostatecznie Najman padł na deski, a Mariusz kolejnymi ciosami spowodował szybką interwencję sędziego.

Pudzianowski podczas hitowej gali XTB KSW Colosseum 2 doznał drugiej przegranej z rzędu. Zawodnik z Białej Rawskiej miał dobry początek, bowiem obalił rywala z łatwością i miał nawet dosiad. Ostatecznie podopieczny Arbi Shamaeva nie wykorzystał okazji. W drugiej odsłonie Pudzian ruszył po kolejną próbę obalenia – mieliśmy klincz. ”Szpila” świetnie się bronił i zaraz mieliśmy wyczekiwane wymiany w stójce. Wojownik z Wieliczki szybko ustrzelił Pudziana w stójce, a w parterze dodatkowo ciosy były tylko dokończeniem dzieła.

Pudzianowski stanowczo odpowiada!

Marcin Najman w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że jest gotowy i chętny na rewanż z Mariuszem Pudzianowskim.

Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!

Na odpowiedź weterana KSW nie trzeba było długo czekać.

Najman zabrał głos ws. walki z Pudzianowskim. Wymownie.

“Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!” – napisał na Twitterze.

PS Marcin nie wywołuj wilka 🐻‍❄️🐻‍❄️ z lasu :))))) 😉

Najman zabrał głos ws. walki z Pudzianowskim. Wymownie."Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Tuesday, June 6, 2023

Mario, już nie takiego wilka co był 13 lat temu. Bardzo Cię szanuje. I lubię. Ale nasz rewanż wyglądałby zupełnie inaczej – odpowiedział ”El Testosteron”.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o wypowiedziach Labrygi: Każdy mocny przy wywiadach i w internecie! Widzieliście?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów/obserwujących. Było pytanie do ”Bad Boya” chociażby o ostatnie wypowiedzi Denisa Labrygi. Przypomnijmy, że już w przeszłości wspominało się parę razy o takim potencjalnym zestawieniu. Załęcki zapewnia, że nie jest zaskoczony wypowiedziami potencjalnego przeciwnika.

Jacek Murański pokazuje materiał z treningu: Po kilku latach w końcu mam prawą rękę! [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił poinformować swoich widzów, że właśnie zdjął ortezę pooperacyjną. ”Muran” trenuje pod okiem chociażby zawodnika GROMDY – Krzysztofa Ryty, aby w następnym pojedynku wygrać i pokazać się z dobrej strony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis