MMA PLEFM SHOWNorman ParkeWiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim!

Wiemy ile FAME MMA zapłaciło KSW żeby Parke mógł stoczyć walkę z Don Kasjo i Mańkowskim!

Norman Parke (28-7-1) na insta stories zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim. ”Stormin” ponownie upomina się o pieniądze z sytuacji, która miała miejsce przed jego ostatnim startem w KSW.

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Parke: Dziękuję dla FAME MMA za wszystkie szanse!

Norman Parke (28-7-1) nie odpuszcza i ponownie nawołuje do jednego z właścicieli KSW. Ponadto ”Stormin” zdradził ile FAME MMA zapłaciło organizacji KSW, aby mógł stoczyć pojedynek z Kasjuszem Życińskim i Borysem Mańkowskim.

Dziękuję dla FAME MMA za wszystkie szanse i świetną szansę walki. Zostałem bardziej popularny na socialmediach, ale jeżeli mnie znasz z innej strony – nie obchodzi mnie bycie popularnym. Również dziękuję dla KSW za wszystkie walki, ale Lewandowski wisi mi 20 tysięcy.. te pieniądze przeznaczyłbym na synów. FAME MMA zapłaciło Ci 40 tysięcy, żebym mógł zawalczyć z Kasjo i Borysem. Karma wróci. Zaufajcie mi powiedziałem i tak zrobię. Koniec z tym gównem na dobre.

Zobacz także:

”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez! Rychu sprawi niespodziankę?

Doszło do następnego face to face! Marcin Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie powraca ze sportowej emerytury. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Mogła być mocna walka Szpilki w Anglii? Pojawiło się zapytanie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) otrzymał ostatnio zapytanie o powrót na ring. Rywalem Polaka miałby być Alen Babic (8-0 8 KO). Walka miałaby odbyć się 30 października w Londynie.