MMA PLMarcin Najman”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez!

”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez!

Doszło do następnego face to face! Marcin Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie powraca ze sportowej emerytury. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich podczas drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Szczena” już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Początek należał do przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Gruchała przystępował do tej walki z poważną kontuzją. Mimo wszystko ”Psychotrop” postanowił zaryzykować.

”Szczena” prezentuje formę!

Ryszard Dąbrowski podczas face to face na drugiej konferencji prasowej postanowił zaprezentować formę. ”El Testosteron” był zaskoczony i zapewnił, że obecnie ”Szczena” jest w lepszej formie.

Rysiu Ty kawał chłopa jesteś. Rysiek już zrobił formę, a ja jeszcze bez formy jestem. Rysiek Ty jesteś taki silny jak te mięśnie. To możemy dziś zrobić pierwszą próbę i zrobić siłowanie na rękę.

42-latek swój ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Była to walka wieczoru MMA VIP 1. Najman dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Zobacz także:

Zbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Zbigniewem Bońkiem trwa już długo. Kierunek, w którym zmierza może zaskoczyć wielu. ”El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych zaproponował byłemu piłkarzowi… walkę!

Don Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” już dwudziestego listopada wystąpi w walce wieczoru. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.