MMA PLMarcin RóżalskiWielka walka podczas WOTORE? Sarara nie wyklucza rywalizacji z Różalskim!

Wielka walka podczas WOTORE? Sarara nie wyklucza rywalizacji z Różalskim!

Foto: youtube.com/Tomasz Sarara

Czyżby podczas jednej z gal WOTORE miało dojść do hitowej rywalizacji? Organizatorzy walk na gołe pięści kuszą bowiem Tomasza Sararę oraz Marcina Różalskiego, by ci zmierzyli się w ringu organizacji.

Aktualnie WOTORE ma za sobą przeprowadzone dwa eventy. Choć pewne rzeczy są jeszcze do poprawy, to jednak imprezy odniosły sukces, przyciągając do siebie spore grono fanów. 19 września odbędzie się trzecia edycja walk na gołe pięści, która będzie dla organizatorów dobrym sprawdzianem.

Włodarze organizacji myślą jednak daleko do przodu, starając się pozyskać do swej działalności wielkie nazwiska. Niejako im się to już udało, gdyż Tomasz Sarara miał okazję komentować pojedynki, natomiast Marcin Różalski (7-4) zasiadał w studiu pomiędzy walkami.

Szefowie WOTORE chcą jednak pójść krok dalej, starając się nakłonić obu wspomnianych zawodników do konfrontacji. Więcej o sprawie powiedział Sarara.

Spotkaliśmy się z Marcinem na drugiej edycji WOTORE w maju. Ja komentowałem walki, a “Różal” gościł w studio. Zdaje się, że obu nam impreza przypadła do gustu, byliśmy zresztą delikatnie “podchodzeni” przez szefów organizacji, którzy badali, czy w przyszłości będziemy zainteresowani toczeniem walk na ich arenie.

cytat za sportowefakty.wp.pl

Krakowianin, który czeka na swój debiut w mieszanych sztukach walki, jest zainteresowany opcją takiego pojedynku. Jak 35-latek sam zaznacza, do starcia bez rękawic nie zamierza wychodzić na obojętnie jakiego przeciwnika.

Znam swoją wartość i nie wyjdę do pojedynku na gołe pięści z byle kim. Gdyby jednak moim rywalem mógł być np. Marcin Różalski, którego osiągnięcia i pozycję bardzo szanuję, z chęcią podjąłbym takie wyzwanie!

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.