MMA PLNajnowszeDon KasjoKrzysztof Rozpara o sparingu Kasjo-Tyburski: To bardziej przypominało ustawkę, będą kary finansowe! [WIDEO]

Krzysztof Rozpara o sparingu Kasjo-Tyburski: To bardziej przypominało ustawkę, będą kary finansowe! [WIDEO]

Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli organizacji FAME MMA wypowiedział się o sparingu, do którego ostatnio doszło w Nastula Club. Mowa o starciu Kasjusza Życińskiego z Pawłem Tyburskim. Krzysztof nie był zadowolony z całej sytuacji i zapowiada, że obydwu czeka kara finansowa.

Krzysztof Rozpara na komendzie w trakcie FAME MMA 6
Foto: FAME MMA

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Podczas tego eventu zobaczymy pożegnalne akty Marcina Najmana. Pierwsze konferencja prasowa promująca FAME MMA 7 odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Krzysztof Rozpara: Było tam za dużo agresji i brakowało bezpieczeństwa!

Udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Rozparą, który podsumował ostatnie wydarzenia związane z organizacją FAME MMA. Mowa o sparingu Don Kasjo z Tyburskim, konferencji prasowej czy słowach Andrzeja Kostyry o zarobkach w KSW i FAME MMA. Sam zobaczcie.

No myślę, że stanowczo wolelibyśmy, aby do takich sytuacji nie dochodziło. Myślę, że tutaj chłopaki dość zgrabnie nazwali to sobie sparingiem. Jak właśnie widziałem jakieś filmy z tego to bardziej mi przypominało powiedzmy ustawkę niż faktycznie sparing. Poza tym, że odbywało się to w klubie sztuk walki. Niestety panowie nie zachowali podstawowych środków ostrożności, które są niezbędne w takim sparingu. Oczywiście sparingi jako takie są nieodzownym elementem treningu i przygotowania do walki. Są jednak pewne zasady, których bezwzględnie trzeba przestrzegać. Było tam za dużo agresji i brakowało tego bezpieczeństwa. Jeden z panów był tam wyraźną stroną, która tej agresji miała za dużo. Zabrakło ochraniaczy, niewłaściwe rękawice. Nie możemy zaakceptować takich zachowań. Będziemy zmuszeni zastosować kary finansowe wobec panów. Myślę, że chłopaki nie do końca przemyśleli to i zastanowili się nad tym – na co narażają siebie i na co narażają federacje. Mogło dojść do kontuzji (uszkodzenie nogi), wyeliminowałoby to zawodników z walki.

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Jan Błachowicz odsyła na emeryturę, a teraz do innej organizacji! Zaskoczeni?

Ostatni rywal ”Cieszyńskiego Księcia” postanowił zmienić pracodawce

Stifler będzie chciał sprawić niespodziankę! Jest na to szansa?

Damian ”Stifler” Zduńczyk po wielu zapowiedziach w końcu pojawi się w klatce FAME MMA. Podczas najbliższej walki wieczoru czeka go duże wyzwanie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis