MMA PLArchiwumBoksZmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Zmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Zmiana daty walki Tysona z Jonesem

Na początku walkę Tyson vs. Jones Junior ogłoszono na 12 września. To wtedy miało dojść do pokazowej walki między 54-letnim Tysonem a 51-letnim Jonesem Juniorem.

Zmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Teraz, według informacji RingTV.com, a przekazanej także przez ESPN, walka Tysona z Jonesem Juniorem została przełożona na 28 listopada. Gala z udziałem pięściarzy nadal ma odbyć się w Carson w stanie Kalifornia.

Przyczyną zmiany daty tego wydarzenia jest zainteresowanie starciem przez międzynarodowe telewizje. Rzekomo organizatorzy chcą dać sobie więcej czasu na zawarcie międzynarodowych umów transmisyjnych.

Walka Tysona z Jonesem Juniorem ma odbyć się na dystansie ośmiu rund.

54-letni Mike Tyson to jeden z najpopularniejszych pięściarzy w historii wagi ciężkiej. “Żelazny Mike” zasłynął tym, że został najmłodszym mistrzem królewskiej dywizji w historii, kiedy to w 1986 roku, mając zaledwie 20 lat znokautował Trevora Berbicka. Tyson przez lata znany był z agresywnego stylu walki.

51-letni Roy Jones Junior przez całą swoją karierę balansował między różnymi dywizjami wagowymi. Był mistrzem w wadze średniej, super średniej, półciężkiej i ciężkiej. W szczycie swojej kariery był uznawany za najbardziej dynamicznego pięściarza na świecie.

Zobacz także:

Jak wygląda rozpiska KSW 54?

Organizatorzy potwierdzili kolejne starcie. Jak aktualnie wygląda karta walk gali, która odbędzie się 29 sierpnia?

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis