MMA PLBoksZmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Zmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Na początku walkę Tyson vs. Jones Junior ogłoszono na 12 września. To wtedy miało dojść do pokazowej walki między 54-letnim Tysonem a 51-letnim Jonesem Juniorem.

Zmiana daty walki Tysona z Jonesem Juniorem! Poczekamy dłużej!

Teraz, według informacji RingTV.com, a przekazanej także przez ESPN, walka Tysona z Jonesem Juniorem została przełożona na 28 listopada. Gala z udziałem pięściarzy nadal ma odbyć się w Carson w stanie Kalifornia.

Przyczyną zmiany daty tego wydarzenia jest zainteresowanie starciem przez międzynarodowe telewizje. Rzekomo organizatorzy chcą dać sobie więcej czasu na zawarcie międzynarodowych umów transmisyjnych.

Walka Tysona z Jonesem Juniorem ma odbyć się na dystansie ośmiu rund.

54-letni Mike Tyson to jeden z najpopularniejszych pięściarzy w historii wagi ciężkiej. “Żelazny Mike” zasłynął tym, że został najmłodszym mistrzem królewskiej dywizji w historii, kiedy to w 1986 roku, mając zaledwie 20 lat znokautował Trevora Berbicka. Tyson przez lata znany był z agresywnego stylu walki.

51-letni Roy Jones Junior przez całą swoją karierę balansował między różnymi dywizjami wagowymi. Był mistrzem w wadze średniej, super średniej, półciężkiej i ciężkiej. W szczycie swojej kariery był uznawany za najbardziej dynamicznego pięściarza na świecie.

Zobacz także:

Jak wygląda rozpiska KSW 54?

Organizatorzy potwierdzili kolejne starcie. Jak aktualnie wygląda karta walk gali, która odbędzie się 29 sierpnia?

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.