MMA PLElite FightersWarszawski Dresik o walce z Murańskim: Dostaje pytania co zrobię jak przegram…

Warszawski Dresik o walce z Murańskim: Dostaje pytania co zrobię jak przegram…

Nie rywalizacja na liście, a walka w mieszanych sztukach walki! Właśnie to czeka w wakacje Norberta Janeckiego. ”Warszawski Dresik” trzydziestego pierwszego lipca podczas walki wieczoru Elite Fighters zmierzy się z Mateuszem Murańskim.

Dresik

Trzeba przyznać, że jest to szalone tempo w wykonaniu ”Murana”. Trzecia walka w dość krótkim odstępie czasu. To nie koniec, bo Mateusz zapowiedział, że w wakacje zamierza stoczyć dwa pojedynki!

A i mogę jeszcze Ci zdradzić, że jeszcze w te wakacje stoczę jedną walkę. Nie mogę powiedzieć gdzie… W organizacji, która już istnieje. W te wakacje jeszcze jedną walkę stoczę, niestety mogę Ci powiedzieć to za ucho poza kamerami. 

Warszawski Dresik: Ja już mam 35 lat, a czy wygram, czy przegram…

Norbert Janecki na instagramie postanowił skomentować nadchodzący start w mieszanych sztukach walki. ”Warszawski Dresik” zapewnia, że da z siebie wszystko. To nie koniec, bo Janecki dostaje dużo pytań co w sytuacji, gdy przegra najbliższe starcie.

Dostaje pytanie co zrobię jak przegram ;). Nie biorę tego pod uwagę, ale różnie układa się los człowieka. Ale na pewno wygra lepiej przygotowany 😉 ja już mam 35 lat, a czy wygram, czy przegram na pewno podam rękę lepszemu i będę, i tak świętował, bo byłem przeżyłem zobaczyłem jak, to jest dać walkę w oktagonie. Zauważyłem że ludzie albo są za Tobą, albo chcą Cię zniszczyć, bo Ci się układa i coś osiągnąłeś. Ja w swoim życiu osiągnąłem wiele jako Małolat żyłem dość nieciekawie interesował mnie melanż koledzy i nie bałem się niczego ani nikogo, aż skończyło się to odsiadką i wyrokami. A teraz jestem, że tak powiem legalnym człowiekiem co żyje i niemartwi się o jutro. Uważam, że życie jest piękne, ale czasem trafiamy na drodze ludzi takich co nas niszczą i wypijają z nas to, co dobre, a Ty dajesz i starasz się, ile możesz, a i tak jest źle. Ja jakoś czas temu znalazłem swojego anioła, który pomógł mi i do dziś mnie wspiera i wiem, że na swoich barkach mogę przenosić góry, bo mam wsparcie jego i wasze. Dziękuje, za to że mogę liczyć na wsparcie, a co złego to nie już nie ja 😉 hehe. z fartem, no i udanego weekendu Auuuuu‼️

Zobacz także:

Artur Szpilka chce rewanżu z Różańskim! ”Nie jest to takie proste na tą chwilę”! Chcecie to zobaczyć?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) chciałby, aby w przyszłości doszło do jego rewanżowego starcia z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia, że nie będzie to proste, ponieważ walka była zbyt krótka.

Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3! Jest też przesłanie do Jacka Murańskiego! [WIDEO] Jak to będzie wyglądać?

To jest dopiero niespodzianka… ”Don Vasyl” wystąpi na trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się już w październiku. Kazimierz Doliński to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis