MMA PLMMA-VIPDon Vasyl wystąpi na MMA VIP 3! Jest też przesłanie do Jacka Murańskiego! [WIDEO]

Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3! Jest też przesłanie do Jacka Murańskiego! [WIDEO]

To jest dopiero niespodzianka… ”Don Vasyl” wystąpi na trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się już w październiku. Kazimierz Doliński to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta.

Na MMA VIP 3 potwierdzony jest również udział Rafała ”Antykonfidenta” Podejmy i Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Obaj to bohaterowie walki wieczoru drugiej edycji, w której mieliśmy spore zaskoczenie. Walka Dawida z Goliatem zakończyła się zwycięstwem tego mniejszego!

Będzie się działo!

Marcin Najman wraz ze swoimi wspólnikami Dariuszem Kosowskim oraz Kacprem Woźniakiem nie przestają zaskakiwać! Dzisiaj został ogłoszony debiut ”Don Vasyla”. W tym momencie nie wiemy w jakim charakterze, ale walki w klatce też nie można wykluczyć…

To nie koniec, bo pojawiło się również przesłanie do Jacka Murańskiego.

Zobacz także:

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO] Kto teraz?

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!