MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka chce rewanżu z Różańskim! ”Nie jest to takie proste na tą chwilę”! 

Artur Szpilka chce rewanżu z Różańskim! ”Nie jest to takie proste na tą chwilę”! 

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) chciałby, aby w przyszłości doszło do jego rewanżowego starcia z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia, że nie będzie to proste, ponieważ walka była zbyt krótka.

Szpika
Foto: KnockOut Promotions

Artur Szpilka nie będzie dobrze wspominał startu na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej… Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Andrzej Wasilewski: Gdyby walka trwała parę rund…

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o pojedynek Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1, 39 KO). Promotor szybko jednak wspomniał, że ”Szpila” liczy na rewanż z Różańskim.

Ja bym się nie zamykał. Artur ma bardzo trudne chwile. Musi przede wszystkim zaleczyć kolano, jak wróci z urlopu i zaleczy kolano to na pewno pójdziemy na przysłowiową herbatę, bo jestem Arturowi pod każdym względem winny. Piszę oczywiście natychmiast rewanż, nie jest to takie proste na tą chwilę (…) Tak, od razu – że musi być rewanż, że zrobi wszystko i tak dalej. Nie jest to do końca proste, bo gdyby walka trwała parę rund/byłoby więcej boksu to byłby większy sens. Walka się szybko skończyła.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 48: Marcin Prachnio nokautuje rywala kopnięciem na wątrobę! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Prachnio (15-5) znokautował Ike’a Villanuevę (18-12) w drugiej rundzie pojedynku, który odbył się na karcie wstępnej gali UFC on ESPN+ 48.

Tańcula o poważnych problemach zdrowotnych po walce z Murańskim: Koniec ze sportem… Słyszeliście o tym?

Arkadiusz Tańcula stracił dużo zdrowia podczas swojej ostatniej walki w FAME MMA. Było dużo emocji już przed starciem, bo przecież z Mateuszem Murańskim był do wyjaśnienia konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis