MMA PLElite FightersOkniński, Ruchała, Sarara i inni na MMA Weekend! Elite Fighters głównym partnerem!

Okniński, Ruchała, Sarara i inni na MMA Weekend! Elite Fighters głównym partnerem!

W dniach 11-12 grudnia 2021 w Krakowie odbędzie się MMA Weekend, czyli Seminarium Sportów Walki. Na tym wydarzeniu pojawią się bardzo ciekawe osobistości ściśle związane ze sportami walki.

MMA Weekend

W rolę mentorów na tym wydarzeniu wcielą się postaci ściśle związane ze światem sportów walki. Poniżej przedstawiamy pełną listę gości, którzy wezmą udział w tym seminarium i będą mogli podzielić się swoją ogromną wiedzą.

Na tym wydarzeniu pojawią się:

Tomasz Sarara – kick-bokser oraz zawodnik MMA, który ma za sobą stoczonych blisko 50 walk w formule kickboxingu. Sarara był mistrzem organizacji FEN w kategorii do 95 kg. Obecnie Polak toczy pojedynki w formule MMA w organizacji KSW, a w swoim debiucie pokonał Filipa Bradarica.

Marcin Held – doświadczony zawodnik MMA, który w swojej karierze ma stoczonych 35 pojedynków w tej formule. Marcin jest posiadaczem czarnego pasa w BJJ. Held miał okazję występować w największych organizacjach MMA na świecie (UFC, Bellator, ACA).

Robert Ruchała – zawodnik MMA występujący obecnie w organizacji KSW. Robert na gali KSW 64 pokonał Patryka Kaczmarczyka. Ruchała jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników i na ten moment ani razu nie przegrał swojego pojedynku w zawodowym MMA.

Łukasz Brzeski – zawodnik MMA wagi ciężkiej występujący obecnie w organizacji UFC. Brzeski w swojej karierze walczył w organizacji Babilon, a w swoim ostatnim pojedynku na wydarzeniu Dana White’s Contender Series 39 pokonał Dylana Pottera i dzięki temu zwycięstwu otrzymał kontrakt od UFC.

Sebastian Kotwica – zawodnik MMA wagi piórkowej. Kotwica w swojej karierze miał okazję występować w organizacji FEN. Sebastian wywodzi się z zapasów, a w swoim ostatnim pojedynku pokonał Marcosa Schmitza.

Mirosław Okniński – główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów, posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz jeden z pionierów MMA w Polsce. Okniński miał okazję trenować takich zawodników jak: Krzysztof Jotko czy Mariusza Pudzianowskiego. Obecnie Okniński ma pod swoimi skrzydłami między innymi: Michała Oleksiejczuka, który obecnie walczy w organizacji UFC oraz Szymona Kołeckiego.

Federacja Elite Fighters ma przyjemność zostać głównym sponsorem i partnerem wydarzenia, czynnie wspierając rozwój MMA w Polsce.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Dojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

To dość zaskakujące słowa! Marcin Malczyński na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. Były mistrz FAME MMA po odbudowaniu się nie wyklucza rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis