MMA PLElite FightersTakiej walki w Polsce jeszcze nie było! Starcie każdy na każdego, w klatce pojawi się 5 uczestników!

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było! Starcie każdy na każdego, w klatce pojawi się 5 uczestników!

Organizacja Elite Fighters będzie chciała zaskoczyć swoją drugą edycją. Zostało ogłoszone szalone starcie, które odbędzie się dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Lada dzień poznamy walkę wieczoru.

Elite

Dużo mówiło się, że w main evencie zobaczymy pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Tu jest do wyjaśnienia duży konflikt. Wszystko na to wskazuje, że ”El Testosterona” nie zobaczymy w Gliwicach. Kto będzie nowym przeciwnikiem ”Murana”?

Szalona walka w Gliwicach!

Na pierwszej gali Elite Fighters doszło do walki trzech na jednego. Ekipa w błyskawicznym tempie pokonała ”Kung Fu Pandę”. Taki pojedynek od początku wydawał się niepotrzebny. Teraz jednak organizacja zamierza zaskoczyć i pokazać, że można robić szalone starcia, które mają sens.

Na najbliższej edycji dojdzie do jeszcze bardziej szalonej walki. W klatce pojawi się pięciu uczestników. Będzie to starcie każdy na każdego.

Mikołajki to dobry czas, aby rozpocząć prezentację naszej karty walk. Na początek Super Fight, którego nawet my nie byliśmy w stanie sobie wyobrazić. @modlicha_00 oraz @__neted__ znani z walki z @kungfupanda1312 a do tego @kuba_lasik i @pawelszulc2k w formule Każdy na każdego. Prawdziwa gratka dla kibiców i zagwozdka dla bukmacherów, kto padnie pierwszy, a kto zostanie do końca. Tutaj ustawki nie mają znaczenia, bo wszystko może się wydarzyć

Zobacz także:

Norman Parke zapowiada walkę z Popkiem i gwarantuje: Będzie skończony w pierwszej rundzie! Tak będzie?

Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych zdradził, że podpisał kontrakt na następne starcie. ”Stormin” będzie miał pracowity 2022 rok. Były tymczasowy mistrz KSW już w tym momencie zapowiada pojedynek z Popkiem Monsterem. Warto zaznaczyć, że o tym starciu mówi się od dłuższego czasu.

Mirosław Okniński podał powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk: Budował swój klub, a udawał, że nie buduje! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński podał konkretny powód rozstania z braćmi Oleksiejczuk, z którymi w głośnych okolicznościach zerwał współpracę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis