MMA PLNajnowszeHighleagueWardęga udowadnia, że Szalony Reporter wiedział o kontrakcie Murana z High League i mimo to idzie tam walczyć!

Wardęga udowadnia, że Szalony Reporter wiedział o kontrakcie Murana z High League i mimo to idzie tam walczyć!

Wczoraj zapoczątkowała się dyskusja na temat kontraktu, który Szalony Reporter podpisał z organizacją High League. I podpisał go mimo wiedzy, że w organizacji tej zawalczy Jacek Murański, którego Szalony Reporter chciał bojkotować i nie brać udziału w wydarzeniach, w którym wystąpi także “Stary Muran”.

Szalony Reporter wiedział o kontrakcie Murana z High League

Chichot losu polega na tym, że Szalony Reporter rozwiązał kontrakt z FAME MMA rzekomo ze względu na obecność Murańskiego i poszedł do organizacji High League, gdzie… Jacek Murański zawalczy z Marcinem Najmanem na szesnastej edycji tej imprezy.

Sylwester Wardęga wytknął Szalonemu hipokryzję, a ich wymianę zdań możecie prześledzić TUTAJ -> Mocna wymiana zdań Sylwestra Wardęgi z Szalonym Reporterem: Mistrzu riserczu!

Wardęga udowadnia, że Szalony Reporter wiedział o kontrakcie Murana z High League

Szalony Reporter – wbrew temu, jak kreuje się w internecie – tym razem stwierdził, że nic nie wiedział o kontrakcie Jacka Murańskiego z High League, a sam umowę z nowym freakowym pracodawcą podpisał przed zaangażowaniem w ten projekt “Starego Murana”.

Problem w tym, że Sylwester Wardęga zrobił shota z programu, który Szalony Reporter prowadzi z Arkadiuszem Tańculą. W programie tym padają słowa o angażu Murańskiego przez High League. Słowa te padły już w… sierpniu:

“Szalony nie zastawiaj się teraz, że nie wiedziałeś o Muranie. Sami informowaliście o tym już w sierpniu. To nic personalnego, tak to już jest i zaskoczony nie jestem. Po prostu przykro mi, że olałeś sprawę o którą sam walczyłeś. Zdezerterowałeś gdy tylko zobaczyłeś żetony.”

Zobacz także:

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie! Widzieliście?

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis