MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Joanna Jędrzejczyk wróci

Przynajmniej tak sugeruje w wywiadzie z portalem Polsat Sport. Polka będąca jeszcze w młodym wieku jak na sportsmenkę (ma 35 lat) przyznała, że wybiera się na próbny obóz przygotowawczy do Tajlandii.

To od tego obozu może zależeć czy Jędrzejczyk odwiesi rękawice z kołka i ponownie wystąpi w oktagonie UFC.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA?

Polka nie chce stuprocentowo zadeklarować się odnośnie swojej przyszłości, ale kibicom pozostawiła nutkę nadziei na powrót:

“Gdybym miała wracać, to powinnam to robić już teraz. Nie jest mi łatwo z tą decyzją. Od kilku dni czuję, że bardzo chciałabym wrócić. Nie chcę wyjść na osobę, która mówi jedno, a robi drugie. Ja cały czas to czuję i to mnie bardzo męczy. Na początku stycznia wylatuje na miesiąc do Tajlandii. Zamknę się na campie i będę trenowała. Chcę sprawdzić pewne rzeczy i podjąć decyzję.”

Całą rozmowę z Joanną Jędrzejczyk możecie zobaczyć TUTAJ -> Joanna Jędrzejczyk zdradziła, co napisał do niej Dana White podczas walki Jana Błachowicza

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis