MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie!

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie!

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Kazik

Wojciech Ochnicki w ostatnich dniach postanowił opublikować w internecie diss na Piotra Szeligę. ”Kazik Klimat Kartel” już w przeszłości wypowiadał się w bardzo mocnych słowach o freak fighterze.

Szeliga zamknij tę p***ę, policjantko je***a, bo k***a na ciebie nagram dissa i się skończy. Wytrząsałeś się po frajersku do tych małolatów, co chwilę do kogoś brąchałeś frajerze na tym FAME albo latałeś po tych konferencjach, a teraz trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad. Grypsowanie było, jest i będzie. Jak chcesz to na ciebie k***o nagram dissa jak na Żuroma i ch** ci w mordę. Frajerze ciężki, się naucz zachowania, jak przystało na mężczyznę. Dorobiłeś parę złotych, kupiłeś szybszy samochód i cwelino myślisz, że będziesz świrowała, prokuratorko

Kazik Klimat Kartel nie odpuszcza!

Wojciech Ochnicki pojawił się na sobotniej gali High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel” postanowił ruszyć na Piotra Szeligę. Ochrona musiała szybko interweniować.

Całe nagranie poniżej:

https://www.tiktok.com/@kocioll/video/7175968495958510854?is_from_webapp=v1&item_id=7175968495958510854&lang=pl-PL

Ochnickiego można znać przede wszystkim z dwóch pojedynków w organizacji MMA VIP. ”Kazik Klimat Kartel” musiał uznać wyższość Macieja ”GSP” Gandziarowskiego oraz doświadczonego pięściarza Rafała Jackiewicza.

Zobacz także:

Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek. Da radę?

Wygląda na to, że organizacja High League po ostatniej porażce “El Testosterona” postanowiła się zabezpieczyć. Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym fanpage’u organizacji – Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek.

Walker mocno po walce Błachowicz-Ankalaev: Dziękuję sędziowie, nie mamy nudnego mistrza! Co wy na to?

Johnny Walker (19-7) na twitterze mocno skomentował main event UFC 282 w Las Vegas. Jan Błachowicz (29-9-1) stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” po pięciu rundach zremisował z Magomedem Ankalaevem (18-1-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis