MMA PLNajnowszeHighleagueMocna wymiana zdań Sylwestra Wardęgi z Szalonym Reporterem: Mistrzu riserczu!

Mocna wymiana zdań Sylwestra Wardęgi z Szalonym Reporterem: Mistrzu riserczu!

Na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań Sylwestra Wardęgi z Tomaszem Matysiakiem. Przypomnijmy, że ”Szalony Reporter” pojawił się w studiu gali High League 5 w Łodzi. Doszło wtedy do ogłoszenia, że Tomasz podpisał kontrakt z freakową organizacją.

Wardęga

Tomasz Matysiak nawoływał na kanale ”Szalony Tańcula”, aby nie promować Jacka Murańskiego. W jaki sposób? Freak fighterzy nie powinni przyjmować pojedynku z ”Muranem”. Robert Pasut przyjął ofertę walki, a ”Szalony Reporter” wraz z Arkadiuszem Tańculą go za te zachowanie mocno skrytykowali.

Warto zaznaczyć, że ”Szalony Reporter” wielokrotnie nawoływał, aby nie promować Jacka Murańskiego, lecz w Tomasza mediach społecznościowych, lub materiałach na ”Szalony Tańcula” nie brakowało tematów o wspomnianym ”Muranie”.

Teraz nie brakuje dyskusji, bowiem Tomasz Matysiak podpisał kontrakt z High League, gdzie również znajduje się Jacek Murański. ”Szalony Reporter” zapewnia, że nie wiedział o tym ogłoszeniu. Nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że Tomasz już od jakiegoś czasu wspominał w swoich materiałach o potencjalnym starcie Jacka Murańskiego w High League (więc mógł wiedzieć/domyślić się, że za moment może pojawić się tam również Jacek Murański).

Jest wymiana zdań!

Na twitterze doszło do wymiany zdań pomiędzy Sylwestrem Wardęgą, a Tomaszem ”Szalonym Reporterem” Matysiakiem.

Szalony Reporter to człowiek wierny zasadom. Krytykował FameMMA za dawanie walk Muranowi. Apelował by nikt nie doprowadzał do walk Murana. Dlatego postanowił iść do dokładnie tej federacji, która Murana zatrudniła by odstraszyć swoją osobą od kupna PPV. Outstanding move!

Zamiast się prz***rdalać do mnie, co robisz ostatnio nagminnie, mimo iż stałem po Twojej stronie, wystarczy obejrzeć jeden wywiad z #highleague5 i wiedziałbyś, że podpisałem wcześniej niż był tam Jaca. Wystarczyło by też spytać np Hazbiego, z którym masz kontakt mistrzu riserczu

Masz rację. Podpisując kontrakt w październiku lub listopadzie nie wiedziałeś o Muranie w HighLeague. Wiedziałeś o tym w sierpniu i opublikowałeś taką informację u siebie na kanale. W związku z tym, że sierpień jest po listopadzie to mogę tylko przeprosić za słaby research.

Byłem z HL podpisany kilka tyg przed info ze Fame nie przedłuża umowy z Jackiem Murańskim. Na dzień podpisania mojego kontraktu Kudemą był zawodnikiem Fame. No ale to ja wg @sawardega przyszedłem ZA JACKIEM do HL

Ty czekaj, Ty się zdecyduj, czy my dajemy same fake News, czy nagle cytujesz nasz program jako rzetelne źródło informacji.

Jaca to jednak ma talent i faktycznie umie rozgrywać, bo nie ma chyba osoby, która się bardziej ciesz z wzajemnych oskarżeń mnie i @sawardega. Jaca gurom

Zobacz także:

Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek. Da radę?

Wygląda na to, że organizacja High League po ostatniej porażce “El Testosterona” postanowiła się zabezpieczyć. Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnym fanpage’u organizacji – Najman zarobi na walce z Muranem, ale tylko jeśli spełni jeden warunek.

Walker mocno po walce Błachowicz-Ankalaev: Dziękuję sędziowie, nie mamy nudnego mistrza! Co wy na to?

Johnny Walker (19-7) na twitterze mocno skomentował main event UFC 282 w Las Vegas. Jan Błachowicz (29-9-1) stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. ”Cieszyński Książę” po pięciu rundach zremisował z Magomedem Ankalaevem (18-1-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis