MMA PLFAME MMAWardęga na konferencji FAME MMA 9: Chciałbym mieć możliwość mówienia o wszystkim! [WIDEO]

Wardęga na konferencji FAME MMA 9: Chciałbym mieć możliwość mówienia o wszystkim! [WIDEO]

To jest wyczekiwany debiut! Sylwester Wardęga już w najbliższą sobotę zadebiutuje w FAME MMA. Podczas dziewiątej edycji zmierzy się z Kacprem Błońskim. Będzie to tak zwany co-main event!

Sylwester Wardęga to polski twórca. Jego kanał na YouTubie osiągnął bardzo duży sukces – jest szóstym co do popularności polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów. Aktualnie kanał SA Wardęga ma 3,65 mln subskrybentów.

Po jakimś czasie Sylwester Wardęga postanowił zmienić kontent, w którym nie zajmuje się już prankami. W tym momencie jest świetnym ”detektywem”. Wardęga prowadzi kanał pod nazwą ”Wataha krulestwo” mającą 736 tysięcy subskrypcji. Jego materiały dalej cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem, ale nie może to dziwić patrząc na świetną realizację pomysłów niczym Sherlock Holmes. 

Wardęga: Nie chcę robić pod górkę Boxdelowi!

Udział Sylwestra Wardęgi w konferencji prasowej jest gwarancją ciekawie spędzonego czasu. Tak też było w niedzielę, gdy postanowił poruszyć sprawę Arkadiusza Pawłowskiego. Wardęga zastanawia się jednak czy dobrze zrobił.

Przebiegła jeszcze nie wiem jak, bo muszę to obejrzeć. Wiesz inaczej z perspektywy jak tam się siedzi, inaczej się odbiera, a inaczej jak obejrzeć z perspektywy widza. Dlatego nie wiem czy dobrze, że niektóre kwestie poruszyłem czy źle. Tu nie chodzi ile trwało tylko, że jakoś niezręcznie wyszło. Też nie chcę robić pod górkę Boxdelowi. Myślę, że może za to dostać rykoszetem, bo jednak on jest twarzą organizacji.           

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą? Następne tłumaczenia Brazylijczyka!

Ostatni rywal Israela Adesanyi, Paulo Costa pił przed walką z Nigeryjczykiem! Brazylijczyk w rozmowie z MMAfighting.com wrócił do pamiętnej walki o pas wagi średniej i przeanalizował przyczynę swojej oktagonowej klęski.