MMA PLUFCPaulo Costa pił przed walką z Adesanyą! “To był mój błąd, bo próbowałem zasnąć…”

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą! “To był mój błąd, bo próbowałem zasnąć…”

Foto: Twitter/ Paulo Costa

Ostatni rywal Israela Adesanyi, Paulo Costa pił przed walką z Nigeryjczykiem! Brazylijczyk w rozmowie z MMAfighting.com wrócił do pamiętnej walki o pas wagi średniej i przeanalizował przyczynę swojej oktagonowej klęski.

Przypominamy, że walka Israela Adesanyi z Paulo Costą odbyła się we wrześniu 2020 roku na gali UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Starcie to wygrał “The Last Stylebender” przez TKO w drugiej rundzie:

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą! “To był mój błąd, bo próbowałem zasnąć…”

Teraz Brazylijczyk, któremu Adesanya zadał pierwszy skalp w zawodowej karierze przyznał, że przed ich konfrontacją wypił zbyt dużo wina, co przełożyło się na jego dyspozycję w oktagonie.

Oto, co o wydarzeniach poprzedzających walkę z Adesanyą powiedział Paulo Costa:

“Byłem trochę pijany w trakcie walki, możliwe, że to był kac. Nie mogłem spać z powodu skurczu nóg. Pamiętajcie, że ta walka odbyła się o godzinie 9 czasu lokalnego. Musieliśmy wstać o 5, żeby się przygotować, rozciągnąć, zawinąć ręce. UFC nakazało pobudkę o 5 i transport na arenę walk. A ja nie spałem do 2:30.

To był mój błąd, bo próbowałem zasnąć i zacząłem pić wino. Nie obwiniam nikogo o to, bo sam zdecydowałem o tym piciu. Chciałem zasnąć, bo wcześniej nie spałem przez 24 godziny. W pokoju miałem dużo wina. Wypiłem szklankę, by stracić przytomność i zasnąć. Nie zasnąłem, więc wypiłem drugą. Nie zadziałało. Wypiłem pół butelki i dalej miałem problem. Później, już w walce odczułem to picie.”

Zobacz także:

Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya – cały odcinek online [WIDEO]

W sieci pojawił się cały odcinek najnowszego dokumentu “Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. W materiale zobaczymy wprowadzenie do trzech walk mistrzowskich nadchodzącej gali.

Don Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Organizacja FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik z UFC. Ponadto jest do wyjaśnienia konflikt!

Wardęga zdradził sprzedaż PPV na FAME MMA 8! Ogromna liczba, ogromna kasa!

Popularny youtuber Sylwester Wardęga zdradził sprzedaż PPV na galę FAME MMA 8! W jednym ze swoich ostatnich materiałów, twórca kanału WATAHA-Krulestwo podał liczbę sprzedanych PPV na ostatnią galę FAME MMA, którą promowały starcia: Blonsky vs Dubiel oraz Najman vs Don Kasjo.