MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Don Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Organizacja FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik z UFC. Ponadto jest do wyjaśnienia konflikt!

Życiński postanowił, że sam zrobi pas króla, który będzie bronił w następnych pojedynkach. Ostatnia miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Była to wyczekiwana walka z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME.

Na początku to ”El Testosteron” szukał mocnego ciosu, ale mógł być zaskoczony, gdy rywal nic sobie z tego nie robił, a wręcz zachęcał do ataku. Najman niespodziewanie poszedł w nogi, wyprowadził ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Don Kasjo ostro o Parke!

Kasjusz Życiński nie zważał na słowa po konferencji prasowej, na której ogłoszono jego starcie z Normanem Parke! Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Do walki dojdzie siedemnastego kwietnia. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej dziesiątej edycji FAME MMA.

Norman pałka nie przekręcaj. Pięć rund po trzy minuty i go zleje. Jest więcej rund, bo on słynie z dobrej kondycji, ja słynę z dobrej kondycji, więc będzie fajna napi*rdalanka. Coś czuje, że to się skończy przed czasem.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.