MMA PLHighleagueWalka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

High League 2

Jarosław Jarząbkowski, bo tak nazywa się pashaBiceps już 5 lutego w Tauron Arenie Kraków ma zmierzyć się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem.

Problem jednak w tym, że pashaBiceps nie może aktualnie trenować!

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Na Twitterze, pashaBiceps ubolewa nad brakiem treningów przez kilka dni, co jest skutkiem choroby, którą aktualnie przechodzi. Wygląda też na to, że Jarząbkowski próbuje zwalczyć chorobę na własną rękę, choć zaczyna mieć w tej sprawie wątpliwości i pyta, czy to nie czas zgłosić się na teleporadę.

“Kiedyś Jak chorowałem i nie trenowałem kilka dni to wszystko spoczko. Teraz kilka dni jestem chory i wyłączony z treningów, wiedząc ze potyczka ringowa za miesiąc to normalnie świat mi się wali To już czas zgłosić się po pomoc ?”

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. “pashaBiceps” spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.

“pashaBiceps” przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce przygotowuje się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Zwycięstwo ”RoboCopa” zauważone! Nokaut Soldicia wyróżniony przez światowy portal MMA!

Rok 2021 był świetny w wykonaniu Roberto Soldicia (20-3). Jego ostatnie zwycięstwo zostało zauważone i docenione przez jeden z największych portali MMA na świecie. Roberto pojawił się na liście ”najlepszych nokautów w grudniu 2021 roku”. Trzeba przyznać, że Chorwat znalazł się w mocnym gronie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis