MMA PLKSWZwycięstwo ”RoboCopa” zauważone! Nokaut Soldicia wyróżniony przez światowy portal MMA!

Zwycięstwo ”RoboCopa” zauważone! Nokaut Soldicia wyróżniony przez światowy portal MMA!

Rok 2021 był świetny w wykonaniu Roberto Soldicia (20-3). Jego ostatnie zwycięstwo zostało zauważone i docenione przez jeden z największych portali MMA na świecie. Roberto pojawił się na liście ”najlepszych nokautów w grudniu 2021 roku”. Trzeba przyznać, że Chorwat znalazł się w mocnym gronie.

Soldić

Roberto Soldić to jeden z największych jak nie największy talent w historii organizacji KSW. Chorwat już wielokrotnie udowadniał, że jest niekwestionowanym mistrzem i będzie ciężko o następnego godnego rywala. Soldić wystąpił w walce wieczoru KSW 65 w Gliwicach, gdy w drugiej odsłonie ciężko znokautował legendarnego Mameda Khalidova (35-8-2).

Soldić na liście z topowymi zawodnikami UFC!

Ostatnie zwycięstwo Roberto Soldicia (20-3) zostało zauważone i docenione przez portal MMAjunkie.com – czyli jeden z najlepszych serwisów MMA na świecie.

Ostatecznie jako najlepszy nokaut w grudniu 2021 roku wybrano walkę – Derricka Lewisa (26-8). ”The Black Beast” już w pierwszej rundzie zastopował idącego w ostatnim czasie jak burza – Chrisa Daukasa (12-4).

Zwycięstwo Roberto pojawiło się również przy takich zawodnikach jak Sergio Pettis (22-5), Tai Tuivasa (14-3) czy Jamahal Hill (9-1).

Cały artykuł możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis