MMA PLPrime Show MMAOficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów!

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów!

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Soroko

Podczas PRIME: Zadyma zawalczy również objawienie końca 2021 roku – Adam Soroko. Nieustraszony wojownik z Zatorza zmierzy się z najbardziej odważnym freakfighterem – Stiflerem. Weteran programu “Warsaw Shore” będzie szukał pierwszego zwycięstwa po przegranej z Popkiem. Internauci skazują go na pożarcie, ale on jest pewny swoich szans w tym starciu.

Ponadto na gali dojdzie do pierwszego rozstrzygnięcia konfliktu politycznego w klatce. Skrajnie lewicowy publicysta Jaś Kapela podejmie rękawice z prawicowym Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Już na konferencji miedzy nimi było gorąco. Kossakowski wymierzył rywalowi “liścia”.

Swoje pojedynki na PRIME: Zadyma stoczą również inne wiodące postacie polskiego internetu jak  Medusa, Mateusz Murański, Paweł Tyburski czy Queen of the Black. Debiut zaliczy gwiazda disco-polo – Dawid Narożny, czyli założyciel zespołu Piękni i Młodzi.

Na kanale organizacji pojawił się oficjalny trailer gali, który będzie miał kontynuację w niedługim czasie:

Gala odbędzie się 19 lutego 2022 r. na łódzkiej Atlas Arenie. Bilety już są dostępne w serwisie Eventim [TUTAJ]

Aktualna karta walk:
Kruszwil vs Kamerzysta
Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko vs Stifler
Mateusz Murański vs TBA
Paweł Tyburski vs TBA
Ztrolowany vs Hecman
Dawid Ambro vs Adrian Cios
Medusa vs Dawid Narożny
Queen of the Black vs Karolina Dumała
Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska

Zobacz także:

Doszło do pierwszej konfrontacji! Denis Załęcki starł się z Alanem Kwiecińskim! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy dla was kolejną konfrontację! Od dłuższego czasu jest mocna spina pomiędzy Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim. Zdecydowaliśmy, że warto będzie porozmawiać i zapytać skąd w ogóle pojawił się konflikt.

Szeliga o walce z Arabem: Jeżeli zrobiłeś to z premedytacją to ch*uj Ci w dziąsło! Dojdzie do walki?

Piotr Szeliga w poście na Facebooku wyzwał Gabriela Al-Sulwiego na pojedynek. Walka miałaby się odbyć w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis