MMA PLMarcin NajmanNajman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś!

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś!

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Murański

Jacek Murański nie tak dawno w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o Mirosławie Oknińskim.

Ta walka na słowa – nie wszyscy uczestnicy mogą używać tych samych argumentów. Sprawa jest oczywista. Facet przeszedł ciężką chorobę, pozbierał się z niej, dalej funkcjonuje społecznie – chociaż wielu pewnie na jego miejscu by się załamało. Tak naprawdę to on jest ciężkim adwersarzem. Jemu można więcej. Oczywiście, że mnie język świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o jego relacjach rodzinnych i wstydliwych elementach tej relacji (…) Ja mam ten problem, żeby się jemu we właściwy sposób odwinąć. Ja się jeszcze kryguję (…) Ciężko wejść w ten trashtalk z nim – on ma tego świadomość, więc nadużywa swojej pozycji moralnej.

Marcin Najman: Zgłosili jako pobicie!

Marcin Najman nie odpuszcza! Tym razem nazwał Jacka Murańskiego zwykłym kapusiem. ”El Testosteron” jest przekonany, że jeżeli doszłoby do walki Murańskich z Adamem Oknińskim – to wszystko zakończy się na policji.

Moi drodzy doszło do takiej sytuacji, kiedy to ta stara gangrena Murańska zaczepia prekursora MMA w Polsce – Mirka Oknińskiego. Trenera z olbrzymią wiedzą, doświadczeniem, z ogromnym bagażem sukcesów, a zaczepia go osobnik, który o MMA nie wie nic. To znaczy on o żadnym sporcie walki nie wie nic, więc ja w tym momencie chciałbym Mirosławie zaapelować do Ciebie żebyś nie wysyłał na nich swojego syna, ponieważ mamy do czynienia z kapusiami, Murański to kapuś. On już zapowiedział w jakimś wywiadzie, że ma bardzo dużo informacji na twój temat i, że go już język świerzbi. Jak typowego kapusia język świerzbi do paplania. Jestem przekonany, że jak Adam by się z nimi skonfrontował to by nie potraktowaliby tego jako walkę, a zgłosili jako pobicie. Mirku po co to komu? Bardzo trafny apel, który wystosowałeś. Nie bijmy Jacka, nie bijmy Jacka, ponieważ Jacek nie potrafi się bić.   

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman: Badania, te które wykonałem mówią jasno muszę kończyć! Co wy na to?

Marcin Najman mówi koniec! ”El Testosteron” zamierza w tym roku stoczyć dwie bądź trzy walki, a potem przejść na sportową emeryturę. Były bokser na swoim kanale YouTube zapowiada, że najbliższy rok będzie ostatnim jeśli chodzi o starty.

Pięściarz uderzył sędziego! Gruzin nie mógł pogodzić się z przerwaniem [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Hollywood doszło do nocy wagi ciężkiej w boksie. Jeden z pojedynków wzbudził duże dyskusje. Mowa o starciu Iago Kiladze (27-6-1, 19 KO), który był dosłownie o włos od sprawienia dużej niespodzianki. Sędzia pośpieszył się z przerwaniem i dostał za to ciosa!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis