MMA PLCiekawostkiUrwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Foto: Instagram/ przeróbka MMAjunkie.com

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Sytuacja wydarzyła się w walce Khetaga Plieva, który w co-main evencie gali mierzył się z Devinem Goodalem. Ten pierwszy przeżył horror i to dosłownie.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Na początku nikt nie wychwycił momentu, kiedy doszło do kontuzji Pileva, a ta wydarzyła się w drugiej rundzie po serii kopnięć Goodale’a, które trafiły w rękę zawodnika, który doznał kontuzji:

Sprawa skomplikowała się, gdy ten podszedł do narożnika w przerwie między drugą a trzecią odsłoną. Jego sztab zauważył, że ma urwany palec! Obrazki z tej dramatycznej kontuzji są przerażające!

Khateg Pilev naturalnie zmuszony był poddać walkę i rozpoczął wyścig z czasem, by uratować urwany palec. Tego przyszyli lekarze z miejscowego szpitala i na szczęście zawodnik ten będzie mógł prowadzić normalne życie, choć nie wiadomo, czy przyszyty palec będzie funkcjonował tak samo, jak przed odpadnięciem:

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.