MMA PLMarcin NajmanMariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.

Pudzian

Następnego pojedynku Mariusza możemy spodziewać się w drugiej połowie 2021 roku. Niewykluczone, że organizacja KSW będzie chciała wrócić do zestawienia z Serigne Ousmane Dia (2-0).

Pudzian miał zawalczyć z Senegalczykiem na ostatniej gali w Łodzi. ”Bombardier” w dniu eventu został przewieziony do szpitala, ponieważ dostał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego.

Pudzianowski o Najmanie: Z tym człowiekiem mogę iść na piwo!

Mariusz Pudzianowski we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego został zapytany o Marcina Najmana. Wojownik z Białej Rawskiej uważa, że ”El Testosteron” jest fenomenem w show biznesie.

Mariusz Pudzianowski: Bardzo sympatyczny człowiek prywatnie, i powiedziałem mu to prosto w oczy – z tym człowieki mogę iść na piwo, pod kątem sportowym brakuje mu charakteru. Brakuje po prostu sportowego jaja, prywatnie nie powiem na niego złego słowa.  

Kuba Wojewódzki: To był twój pierwszy przeciwnik w MMA.

Mariusz Pudzianowski: Nie pamiętam, 30-parę sekund.

Kuba Wojewódzki: (Śmiech)

Mariusz Pudzianowski: Wtedy były takie dziwne/śmieszne hasła jeden Najman, dwa Najmany coś takiego to było. Ludzie się z tego śmieją, ale prywatnie ja do tego człowieka nie mam nic. Szanuję go, ale pod kątem sportowym mu nie wyszło.

Kuba Wojewódzki: Czy to jest twoim zdaniem, kończąc temat… Bo ja go polubiłem i cieszę się, że u mnie był. To jest fenomen czy to jest smutna historia? Bo jednak cały czas mówimy o sportowcu, któremu część widzów dorabia gębę klauna.

Mariusz Pudzianowski: Wiesz co trudne określenie jakby ten typ człowieka… Marketingowo bardzo dobrze sobie radzi w tym wszystkim, w show biznesie. Jeżeli mielibyśmy to nazwać w sporcie, no to w sporcie sobie nie radzi, ale w show biznesie sobie radzi doskonale. Dla mnie powiem, że w show biznesie fenomen, sportowo mniej.     

Do walki Pudzianowski vs Najman doszło w grudniu 2009 roku. Najsilniejszy człowiek na ziemi potrzebował zaledwie 43-sekund na efektowny debiut.

Zobacz także:

Rumuńska gwiazda liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim! Dobry pomysł?

To jeszcze nie czas na sportową emeryturę! Mariusz Pudzianowski to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w KSW. W kolejce do walki z Polakiem ustawił się właśnie kolejny rywal.

Szadziński chętny na walkę z Don Kasjo! Co wy na to?

To starcie z pewnością elektryzowałoby wielu kibiców sportów walki w Polsce. Znany ze swojej nieustępliwości i strikerskich umiejętności Gracjan Szadziński jest chętny na walkę z Don Kasjo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis