MMA PLMMA-VIP”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Syntol

Dla Szymona będzie to zawodowy debiut. ”Syntol” zwraca uwagę widzów swoim wielkim bickiem i jak zapowiada będzie nim miażdżył głowy rywalom.

Tą łapą zmiażdżę łeb każdemu przeciwnikowi. Jestem w stanie zagwarantować, że ta łapa rozwala każdą czaszkę

”Syntol” poznał rywala!

Już oficjalnie Szymon Komandos w czerwcu zmierzy się z… Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP.

Szymon postanowił spróbować swoich sił w pro sportowym MMA. Wrzesień odbudował się po przegranej przed własną publicznością. Miało to miejsce na gali MMA VIP 1.Tym razem też nie obyło się bez problemów. Ostatecznie ”Taxi Złotówa” w drugiej rundzie znalazł sposób na zastopowanie Najmana. Wszystko wskazuje na to, że taksówkarz zakończył karierę ”El Testosterona”.

Zobacz także:

Niemka pokazała twarz po walce bokserskiej! Widzieliście?

Cheyenne Hanson wygrała swój pojedynek, ale okupiła to straszliwą opuchlizną. To nie wygląda dobrze i nie jest to dobra reklama sportu!

Don Kasjo chętny na walkę z legendarnym pięściarzem! Wiecie, o kogo chodzi?

Kasjusz Życiński już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w freakowej organizacji. Popularny ”Don Kasjo” wystąpi na dziesiątej edycji FAME MMA, gdzie czeka go nie lada wyzwanie. Kasjusz na zasadach bokserskich zmierzy się z Normanem Parke, który ma za sobą przygodę w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis