MMA PLKSWUczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z KSW!

Uczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z KSW!

Następny uczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Tym razem jest nim Michał Sobiech (3-0), którego z dalszej rywalizacji w reality show wyeliminowała kontuzja. Podopieczny Damiana Herczyka zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Niewykluczone, że dojdzie do tego już na KSW 56, które odbędzie się czternastego listopada. W walce wieczoru mistrz w wadze półśredniej Roberto Soldić (17-3) zmierzy się z legendą KSW – Michałem Materlą (29-7). W kategorii półciężkiej do obrony pasa stanie Tomasz Narkun (17-3). Ponadto do klatki organizacji wraca Karolina Owczarz (3-0).

Michał Sobiech w KSW!

Już oficjalnie Michał Sobiech (3-0) podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała pokazał się z dobrej strony w programie ”Tylko Jeden”. Michał jednogłośną decyzją sędziów pokonał Karola Weslinga. Po tym pojedynku doznał kontuzji i tym samym musiał się wycofać z dalszej rywalizacji. 

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia./A.B./KSW

Posted by Michał Sobiech on Monday, October 26, 2020

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.

No to mamy długo wyczekiwany news:Michał Sobiech podpisał kontrakt z federacją KSW 🔥Wkrótce ogłoszenie jego walki !!

Posted by DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała on Monday, October 26, 2020

No to mamy długo wyczekiwany news. Michał Sobiech podpisał kontrakt z federacją KSW. Wkrótce ogłoszenie jego walki !!

Michał od samego początku ruszył do przodu z ciosami, a Karol próbował odpowiadać głównie niskimi kopnięciami. Podopieczny Damiana Herczyka wydawał się bardziej kreatywny – było frontalne kopnięcie, kolano z wyskoku, wysokie kopniecie czy łokieć na rozerwanie. Sobiech ponownie przechwycił nogę i obalił. Miał też dominującą pozycję (dosiad). Wesling wyszedł z tarapatów – przetoczył i bił ciosami z góry.

W drugiej odsłonie Michał dalej parł do przodu, ale Karol coraz częściej dochodził do głosu. Było mocne kopnięcie na korpus, kolana i łokieć! Michał poszedł po sprowadzenie, a przy tym był bliski zajścia zza plecy. Sobiech parokrotnie zdobył dosiad i próbował zakończyć walkę przed czasem. W końcówce próba duszenia, ale nie było to łatwe przy twardym Karolu Weslingu.

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Michał Materla po ogłoszonej walce! Da radę?

Michał Materla szybko wraca do klatki! Zobaczcie co powiedział przed ważnym starciem. ”Cipao” zmierzy się z mistrzem wagi półśredniej

Jan Błachowicz świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”! Zaskoczeni?

Tak Jan Błachowicz ma czutkę do wielu sportów. Mistrz UFC świetnie poradził sobie w ”Turbokozaku”. Sami zobaczcie