MMA PLJan Błachowicz“Lewy” powinien zacząć się bać? Niezwykły rzut karny Jana Błachowicza w Turbokozaku! [WIDEO]

“Lewy” powinien zacząć się bać? Niezwykły rzut karny Jana Błachowicza w Turbokozaku! [WIDEO]

Jan Błachowicz (26-8) wziął udział w piłkarskiej zabawie realizowanej przez Canal+, tj. w “Turbokozaku”.

Błachowicz zmierzył się z kilkoma futbolowymi wyzwaniami w programie prowadzonym przez Bartka Ignacik. “Cieszyński Książę” uzyskał 144 punkty (wynik zapisany białą czcionką dla osób, które pragną nadrobić odcinek a chcą uniknąć spoilera).

Aktualny mistrz wagi półciężiej UFC popisał się jednak przede wszystkim niezwykłym wykonaniem rzutu karnego “w ciemno”.

Zobaczcie sami!

Cały odcinek dostępny jest w darmowej sekcji Canal+ Telewizji przez Internet. Przypomnijmy, że gościem w studiu była dawna mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk.

Obejrzyj odcinek Turbokozaka z udziałem Jana Błachowicza

Jan Błachowicz we wrześniu znokautował w drugiej rundzie Dominicka Reyesa podczas gali UFC 254. Dzięki temu polski zawodnik zdobył wakujący pas w dywizji do 205 funtów. Błachowicz wygrał tym samym czwartą walkę z rzędu. Aktualny mistrz przegrał tylko jedną z ostatnich dziewięciu walk. Jego kolejnego pojedynku możemy spodziewać się prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku.

Zobacz także:

Błachowicz komentuje ostatnią walkę Khabiba! Zaskoczeni decyzją?

Khabib Nurmagomedov zrobił to znowu, ale w jakim stylu! Dagestańczyk po następnej obronie pasa postanowił ogłosić zakończenie kariery. Jego zwycięstwo w mediach społecznościowych skomentował nasz mistrz Jan Błachowicz.

Nate Diaz miażdży wagę lekką po odejściu Khabiba. Widzi tam same… białe pasy!

Nate Diaz miażdży wagę lekką po odejściu Khabiba Nurmagomedovowa. Amerykanin nie widzi w aktualnej czołówce dywizji do 70 kilogramów nikogo, kto miałby świetne umiejętności parterowe.