MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Michał Sobiech pokonał Karola Weslinga po świetnej walce [WIDEO]

Tylko Jeden: Michał Sobiech pokonał Karola Weslinga po świetnej walce [WIDEO]

Michał Sobiech (4-0) pokonał Karola Weslinga (0-1) w piątym odcinku reality show “Tylko Jeden”.

Tylko Jeden Sobiech Wesling
Foto: Polsat

Tym razem uczestnicy programu sprawdzili się na tanecznym parkiecie. Nagrodą w tym wyzwaniu była czerwona karta, która umożliwiała jej posiadaczowi ewentualną zmianę rywala w kolejnej rundzie. Co ciekawe najlepsi okazali się… uczestnicy dzisiejszej walki, czyli Karol Wesling i Michał Sobiech. Po dogrywce wygrał Wesling.

Uczestnicy ostatniego pojedynku pierwszej bardzo polubili się w trakcie program i pojedynek był dla nich z pewnością ciężkim doświadczeniem.

Jeśli chodzi o samą walkę to dość mocno zaczął Sobiech. Trafił m.in efektownym frontkickiem. Wesling też się odgryzał. Michał Sobiech miał jednak inicjatywę. Jedną z akcji zakończył efektownym latającym kolanem a kolejną obaleniem. W parterze zadawał kolejne ciosy. Udało mu się nawet uzyskać dosiad. Jego rywal jednak odwrócił pozycję. W końcowych sekundach zawodnicy wrócili zaś do stójki.

Kolejną rundę Sobiech zaczął od mocnych akcji. Przeciwnik był aktywny w klinczu trafiając kolanami. Sobiech jednak zdołał sprowadzić walkę do parteru. Tam przechodził pozycję i szukał drogi do poddania Weslinga. Sobiech zakończył walkę w dominującej pozycji.  I to właśnie on wygrał decyzją sędziów.

Co wydarzyło się w poprzednich odcinkach? Odsyłamy do wcześniejszych artykułów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis