MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Piotr Walawski wygrywa z Pawłem Kiełkiem, choć miał walczyć z kimś innym [WIDEO]

Tylko Jeden: Piotr Walawski wygrywa z Pawłem Kiełkiem, choć miał walczyć z kimś innym [WIDEO]

Piotr Walawski (7-4-1) pokonał Pawła Kiełka (9-5-1, 1 N/C) w czwartym odcinku reality show Tylko Jeden

Tylko Jeden Piotr Walawski
Foto: Ipla

W tym odcinku uczestnicy próbowali swoich sił w kuchni. Najlepszy okazał się tu Karol Wesling. Nic dziwnego, zawodnik ten na co dzień jest przecież szefem kuchni we włoskim bistro. Najgorzej Blanka Lipińska oceniła zaś danie Piotra Walawskiego, dla którego gotowanie w trakcie zbijania wagi było prawdziwą udręką. Za karę Piotr musiał po wszystkich pozmywać.

Bartłomiej Gładkowicz bardzo ciężko zbijał wagę. Ostatecznie nie udało mu się to w pełni. Na ważeniu uzyskał 82,7 kg przy dopuszczalnym limicie 81,5 kg. W związku z tym zawodnik musiał opuścić program i nie zmierzył się z Piotrem Walawskim.

Później zawodnicy odbyli też trening z Mariuszem Pudzianowskim, gdzie najlepiej zadanie wykonał Marcin Krakowiak. W nagrodę otrzymał dożywotni bilet dla dwóch osób na gale KSW.

Włodarze organizacji musieli znaleźć zastępstwo. Ostatecznie wybór padł na Pawła Kiełka.

Kiełek błyskawicznie ruszył po obalenie. Przewrócił rywala i pojedynek przeniósł się pod siatkę. Walawski zdołał wstać, lecz wciąż był trzymany przez przeciwnika. Walka długo toczyła się w klinczu. Tym razem to Walawskiemu udało się obalić rywala.

Na początku kolejnej rundy Kiełek trafił mocnym ciosem. Później to jednak Walawski obalił i długo kontrolował walkę w parterze. W końcówce rundy Kiełkowi udało się też obalić. Sędziowie uznali, że lepszy był jednak Piotr Walawski.

Wcześniej z programem pożegnali się z nim Mariusz Radziszewski oraz Kamil Dołgowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis