MMA PLNajnowszeFENUczestnik ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night!

Uczestnik ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night!

Uczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night. Do jego walki dojdzie szóstego lutego na 32 edycji, która będzie transmitowana w usłudze PPV.

Walawski

W walce wieczoru zobaczymy mistrza wagi lekkiej – Mateusza Rębeckiego (12-1). Nie zabraknie również kategorii ciężkiej. Następny pojedynek w organizacji stoczy doświadczony Szymon Bajor (21-9).

Ponadto ogłoszono również ciekawe zestawienie w kategorii półciężkiej – Wojciech Janusz (10-5) kontra Marcin Łazarz (12-7). ”Kulkinio” stanie przed szansą zrewanżowania się za 2016 rok. Podopieczny Piotra Bagińskiego na Runda 6 przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Jak będzie tym razem?

Uczestnik ”Tylko Jeden” w FEN!

Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała, że już niebawem ogłoszą następnego bohatera zbliżającej się gali.

Na najbliższej gali zobaczymy zawodnika, który kilka lat temu wszedł już do klatki naszej federacji. Jak myślicie, kto to może być? 🤔

https://www.facebook.com/fightexclusivenight/posts/4098136396865374

”Zagadka” została błyskawicznie odkryta/odgadnięta.

Something Goin' On 👊👊👊

Posted by Piotr "Leda" Walawski on Sunday, January 17, 2021

Tym samym do Fight Exclusive Night wraca Piotr Walawski (8-6-1). Podopieczny Łukasza Zaborowskiego stoczył już jedną walkę w FEN. Miało to miejsce w sierpniu 2017 roku. Walawski w Koszalinie przegrał na punkty z zawodnikiem publiczności – Mateuszem Symoczko.

”Leda” ma za sobą udział w programie ”Tylko Jeden”, w którym główną nagrodą był kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. 22-latek pokazał się w nim z naprawdę dobrej strony.

Reprezentant Shark Top Team w programie ”Tylko Jeden” stoczył dwa pojedynki. W pierwszym sprawił dużą niespodziankę. Walawski na punkty pokonał Pawła Kiełka. W drugim pojedynku Piotrek udowodnił, że zrobił duży progres. Dopiero na początku trzeciej odsłony sposób na niego znalazł niepokonany Adrian Bartosiński, któremu do tego czasu napsuł sporo krwi.

Walawski ostatni pojedynek stoczył w wrześniu 2020 roku. Była to walka w Abu Dhabi na gali UAE Warriors. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego Tareka Suleimana.

Zobacz także:

Góra z ”Gry o tron” ma za sobą pokazową walkę! Widzieliście?

Hafþór Júlíus Björnsson stoczył pokazowy pojedynek w boksie. Było to ważne doświadczenie dla siłacza, który we wrześniu stoczy zawodową walkę

Znany raper publikuje wiadomości od gwiazdy FAME MMA! Chciał ją skompromitować?

Na to wygląda. ”Tede” w mediach społecznościowych postanowił skompromitować gwiazdę FAME MMA

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis