MMA PLNajnowszeArek TańculaUczestnik Tylko Jeden: Jestem w stanie zrobić Muranów, Szeligę i Tańcule na jednej gali!

Uczestnik Tylko Jeden: Jestem w stanie zrobić Muranów, Szeligę i Tańcule na jednej gali!

Dzisiaj organizacja MMA ATTACK ogłosiła, że na najbliższej czwartej edycji kibice zobaczą starcie Mateusza Murańskiego. Rywala poznamy lada dzień. Na ten moment wiemy, że będzie, to sportowy pojedynek z zawodnikiem mający za sobą epizod w KSW. Na ogłoszenie postanowił zareagować uczestnik ”Tylko Jeden” – Piotr ”Leda” Walawski.

Walawski

”Leda” w programie ”Tylko Jeden” stoczył dwa pojedynki. Piotr wypunktował Pawła Kiełka i musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Walawski ostatnie starcia toczył w organizacji Fight Exclusive Night.

Walawski ostatni raz w klatce pojawił się w październiku poprzedniego roku. ”Leda” w Szczecinie przegrał przed czasem z Krystianem Bielskim.

Jest reakcja!

Piotr Walawski (9-8-1) postanowił zareagować na ogłoszenie walki Mateusza Murańskiego na gali MMA ATTACK 4. ”Leda” zapewnia, że na jednej gali byłby  stanie pokonać Murańnów, Szeligę oraz Tańculę.

Ja pierdziele… Nawet teraz, gdy nie doleczyłem kontuzji. Jestem w stanie zrobić Muranów, Szeligę i Tańcule na jednej gali.

Warto zaznaczyć, że jeszcze nie tak dawno podobne słowa padły ze strony doświadczonego Michała Pasternaka (16-8).

Taki byłeś Polish Tyson, Alan był sztywny, Tańcula chciał do KSW, a Tyburski szukał wyzwań i nikt z nim nie chciał walczyć, a jak ktoś Wam odpowiada to tłumaczycie, że za małe zasięgi i wyzywacie od atencjusza. Robię Was wszystkich na jednej gali! Tacy z Was fighterzy. Więc zamknij… 

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis